Hidraulinės sistemos vs Telia (87:70)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 05 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Antroje pusėje atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Telia“ ekipą

2020 sausio 05 d., Sekmadienis, 18:27 val., peržiūros: 886

Sekmadienį, sausio 5 d., J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ (7-2) ir „Telia“ (3-6) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Telia“ iškart šovė į priekį ir po dviejų K. Aleksandravičiaus tolimų metimų pirmavo 8:15. Tada dar tris tritaškius pridėjo S.Banaitis ir svečiai dar labiau nutolo bei pasibaigus pirmam kėlinukui buvo priekyje 18:26.

Antrajame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ priartėjo iki penkių taškų, tačiau T.Šaltenis tada smeigė du tritaškius, kėlinį taip pat tolimu šūviu pabaigė S.Banaitis, o „Telia“ jau pabėgo dviženkliu pranašumu – 31:46.

Trečią kėlinį daug aktyviau pradėjo šemininkai, kurie daugiausia D. Andrulio puikaus žaidimo dėka sugebėjo priartėti iki minimalaus deficito 61:62.

Lemiamame kėlinuke „Hidraulinės sistemos“ ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose, puikiai naudojosi varžovų klaidomis, kas leido iškovoti pergalę šiame susitikime. Galutinis rungtynių rezultatas 87:70 (18:26, 13:20, 30:16, 26:8).

K.Šabūnas („Hidraulinės sistemos“) apie prastą rungtynių startą:

„Po švenčių nusiteikimas buvo lengvas, tikėjome savo jėgom, nuvertinome gal šiek tiek savo varžovą ir reikėjo laiko, kol įsivažiavome, kol pradėjome žaisti savo žaidimą ir pabaigoje rungtynių jau pasisekė tai padaryti.“

Antroje rungtynių pusėje „Hidraulinės sistemos“ įrodė pranašumą prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:53 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Omega“ šventė lengvą pergalę prieš „Telia“ krepšininkus (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Telia“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)Košmariškai puolime atrodę „Hidraulinės sistemos“ nepasipriešino „Ryternai“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 19:38 val.)Atkaklioje kovoje „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:48 val.)„Hidraulinių sistemų“ TRIO nukalė pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ ekipos tolimi metimai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ krepšininkus (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:03 val.)„Plastena“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę prieš „Telia“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:40 val.)