Rimo & Patikima linija vs Promatik (46:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Promatik“ pranašumą

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 18:20 val., peržiūros: 802

Sekmadienį Garliavos Jonučių progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Rimo & Patikima linija“ ir „Promatik“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau „Rimo & Patikima linija“ tolimais metimais atitrūko nuo varžovų, bet svečiai kėlinuko pabaigoje sumažino skirtumą iki minimalaus ( 12:11). Antrame kėlinyje „Promatik“ sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas ir išsaugojo iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po dviejų kėliniu – 32:28

Po ilgosios pertraukos „Promatik“ toliau puikiai išnaudojo aukštaūgių pranašumą, o „Rimo & Patikima linija“ pasiekė rekordinį deficitą ( 36:50). Lemiamame kėlinyje svečių ekipos lyderis, N.Aleknavičius, gavo penktą asmeninę pražangą, tačiau tai nesutrukdė „Promatik“ ekipai išlaikyti susikrautą pranašumą bei iškovoti pergalę, rezultatu – 46:69 (12:11, 16:21, 8:18, 10:19)

„Rimo & Patikima linija“ nesukėlė didesnių problemų „Artstone“ ekipai (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:23 val.)Įmonių lygoje: „Rimo & Patikima linija“ nepasipriešino „Adma“ krepšininkams. (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 20:42 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ nukovė „Alainą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:14 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Promatik“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:31 val.)Rimo & Patikima linija pelnytai palaužė Alainos krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Promatik“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:58 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)„Artsone“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Promatik“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:34 val.)„Alainai“ pirmosios pergalės dar teks palaukti ‒ pralaimėta ir „Promatik“ (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:36 val.)