Telia vs Raben Lietuva (73:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Tik po atkaklios kovos „Telia“ įveikė „Raben Lietuva“

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 21:44 val., peržiūros: 851

Sekmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Telia“ ir „Raben Lietuva“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Raben Lietuva“, tačiau „Telia“ susiemė gynyboje, kur pradėjo naudotis varžovų klaidomis ir skirtumas ištirpo iki minimalaus ( 9:10). Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ir svečiai išliakė toliau vieno metimo pranašumą ( 19:20). Antrame kėlinyje „Telia“ perėmė kontrolę į savas rankas, kur tolimais metimais rinko taškus ir persvėrė rezultatą į savas rankas – 39:35

Po ilgosios pertraukos „Raben Lietuva“ toliau lipo varžovams ant kulnų, bet „Telia“ įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė tolti nuo varžovų. Po minutės pertraukėlės ( „Raben Lietuva“) vaizdas aikštelėje nepasikeitė, o „Telia“ pasiekė rekordinį pranašumą ( 63:49). Lemiamame kėlinyje „Raben Lietuva“ kilo į paskutinį šturmą, tačiau „Telia“ puikiai atsilaikė ir iškovojo pergalę, rezultatu – 73:71 (19:20, 20:15, 24:14, 10:22)

Po atkaklios kovos „Artilerijos batalionas“ įveikė „Raben Lietuva“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Telia“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Kelių priežiūra“ po atkaklios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Vilmista“ po sunkios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Telia“ pergalė prieš „Raben Lietuva“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:23 val.)„Plastena“ be didesnio vargo įveikė „Raben Lietuva“ ekipą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Omega“ tris kėlinius vargo su „Raben Lietuva“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Kelių priežiūra“ lengva pergale pradėjo sezoną prieš „Raben Lietuva“ (100:57) (2019 spalio 15 d., antradienis, 13:56 val.)