Kelių priežiūra vs Nemunas (88:40)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Kelių priežiūra“ apturėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Nemunas“ (88:40)

2019 lapkričio 19 d., Antradienis, 09:02 val., peržiūros: 819

2019 lapkričio 18 d., Pirmadienį, Lietuvos sporto universiteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko šeimininkai „Kelių priežiūra“ ir svečiai „Nemunas“.

Šeimininkams nors ir sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau besibaigiant pirmąjam kėliniui pavyko turėti dviženklį pranašumą (18:7).

Antrąjame kėlinyje svečių komandai pavyko dar labiau supančioti varžovų puolimą, tačiau ir patiems sekėsi ne ką geriau užpulti, bet svarbiausia varžovai nebuvo paleisti į priekį ir rezultatas buvo (30:18) „Kelių priežiūros“ naudai.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai nusprendė suaktyvinti gynybą ir nulemti rungtynių baigtį anksčiau laiko, todėl lengvai rinko taškus „iš eilutės“ po „Nemuno“ komandos klaidų ir po trečiojo kėlinio rezultatas jau buvo triuškinantis (63:22).

Ketvirtąjame kėlinyje „Kelių priežiūra“ atsipalaidavo ir leido svečiams lengviau rinkti taškus, visgi rezultatui tai didelės įtakos neturėjo ir šeimininkai šventė lengvą pergalę rezultatu 88:40 (18:7, 12:11, 33:4, 25:18).

„Kelių priežiūra“ lengva pergale pradėjo sezoną prieš „Raben Lietuva“ (100:57) (2019 spalio 15 d., antradienis, 13:56 val.)„Kelių priežiūra“ neprilygo „Plastena“ (64:87) (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kelių priežiūra“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdami „Nemuną“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 19:30 val.)„Kelių priežiūra“ lengvai nugalėjo „Omega“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Kelių priežiūra“ nepasigailėjo „Telia“ ekipos (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Nemunas“ patyrė dar vieną triuškinantį pralaimėjimą prieš „Omegą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Raben Lietuva“ pasiėmė pergalę prieš „Nemuną“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Telia“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„Ryterna“ sutvarkė formalumus prieš „Nemuną“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 19:15 val.) „Raben Lietuva“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 19:38 val.)