Glasma Service vs Ulmas (84:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 23 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Ketvirtame kėlinyje „Glasma Service“ įrodė pranašumą prieš „Ulmas“

2020 sausio 23 d., Ketvirtadienis, 20:22 val., peržiūros: 679

Ketvirtadienį Kauno švaros sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Glasma Service“ ir „Ulmas“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Ulmas“,tačiau „Glasma Service“ greitai atrado savąjį žaidimą ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 13:7). Per likusį laiką aikštelės šeimininkai sugebėjo atsilaikyti prieš varžovų atakas ( 25:17). Antrame kėlinyje „Ulmas“ įjungė aukštesnę pavarą, o šeimininkų antras penketukas švaistė pranašumą ir svečiai perėmė iniciatyvą į savas rankas, kur tolo nuo varžovų – 39:42

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir komandas skyrė tik vienas metimas ( 62:60). Lemiamame kėlinyje „Glasma Service“ mažais žingsniukais pradėjo tolti nuo varžovų, o „Ulmas“ neatrado daugiau jėgų pasipriešinti varžovams ir šeimininkai užtikrintai įveikė svečius ketvirtame kėlinyje, rezultatu – 84:71 (25:17, 14:25, 23:18, 22:11)

Antroje rungtynių pusėje „Cramo“ įrodė pranašumą prieš „Ulmą“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 16:36 val.)„Glasma Service“ iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Festo“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 20:14 val.)Remza atlaikė Glasma Service komandos pasipriešinimą (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Kaunas Metal atlaikė Glasma Service pasipriešinimą (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Tiki & ITAB“ pavogė pergalę iš „Ulmo“ (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Glasma Service“ išbarstė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2019 lapkričio 22 d., penktadienis, 22:09 val.)„Glasma Service“ nugalėjo „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipos penketuką (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:30 val.)Po atkaklios kovos triumfavo „Glasma Service“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)