Džinsų sklepas vs Elektrėnų „Pastolinis“ (77:76)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

M. Tamašauskas sumetė 41 tašką ir atvedė „Džinsų sklepas“ ekipą į pergalę prieš elektrėniškius

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 19:02 val., peržiūros: 722

Sekmadienį, kovo 1 d., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Džinsų sklepas“ (9-7) ir Elektrėnų „Pastolinis“ (7-10) ekipų.

Rungtynes Elektrėnų „Pastolinis“ pradėjo tritaškių metimų serija ir tik šeštasis jų metimas buvo taiklus, o „Džinsų sklepas“ kiek nutolo, tačiau kėlinio antroje pusėje svečiai perėmė iniciatyvą ir po K. Bakanovo metimų ir R. Vičkačkos metimo paskutinę kėlinio sekundę Elektrėnų „Pastolinis“ pirmavo 14:21.

Antrojo kėlinio pradžioje M. Tamašausko ir J. Kaškelio metimai iškart leido „Džinsų sklepas“ ekipai priartėti iki 24:26. Bet į šį šeimininkų spurtą Elektrėnų „Pastolinis“ atsakė tritaškiais metimais, kurie leido spurtuoti 0:10 ir po dviejų kėlinių pirmauti 36:44.

Trečiąjį kėlinį M.Tamašauskas pradėjo vienuolika taškų iš eilės, kurie leido „Džinsų sklepas“ krepšininkams priartėti iki 48:52. Tada K.Bakanovas penkiais taškais vėl leido svečiams nutolti. Visgi, M.Tamašauskas ir toliau siautėjo puolime, sumetė dar devynis taškus ir „Džinsų sklepas“ išlygino rezultatą 61:61.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo šeimininkų geresniu žaidimu ir įpusėjus kėliniui jie pirmavo 73:67. Nors ir turėjo Elektrėnų „Pastolinis“ galimybę išlyginti rungtynių rezultatą, tačiau lemiamas S. Strasevičiaus baudos metimas buvo netikslus. Galutinis susitikimo rezultatas 77:76 (14:21, 22:23, 25:17, 16:15).

„Džinsų sklepas“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:50 val.)Visas rungtynes pirmavę „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 19:45 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Džinsų sklepas“ pasiekė triuškinančią pergalę (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:09 val.)Įmonių lygoje: Išvargta „Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalė prieš „Džinsų sklepas“ krepšininkus (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)„Džinsų sklepas“ palaužė „Coca-Cola“ ekipos pasipriešinimą ir žengia toliau (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)Puikus pirmasis kėlinys leido „Artstone“ įveikti „Džinsų sklepą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)