Alaina vs Artstone (54:102)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Arststone“ nesunkiai įveikė „Alainą“

2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 20:32 val., peržiūros: 1013

Gruodžio 16 dieną 19:15 val., Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Alaina“ (šeimininkai) ir „Artstone“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 54:102 (11:23, 19:25, 7:28, 17:26)

Pirmajame kėlinyje komandos pradėjo rungtynes apylygiu žaidimu. Kieti lankai svečiams buvo sunkiai įveikiami ir „Alaina“ turėjo progą laikytis rungtynėse. Tačiau antroje kėlinio pusėje „Artsone“ pavyko surengti kelias sėkmingas atakas ir po pirmo kėlinio svečiai priekyje rezultatu 11:23. Antrojo kėlinio pradžioje „Alainai“ neblogai sekėsi užpulti ir mažinti atsilikimą, tačiau neilgai trukus pasipylė klaidos puolime ir „Artstone“ greitomis atakomis užbombardavo varžovus. Po dviejų kėlinių priekyje „Artstone“ rezultatu 30:48.

Trečiasis kėlinys prasidėjo ta pačia nata. „Alaina“ sunkiai sekėsi pereiti net vidurio liniją, o tuo nuododamiesi varžovai per pirmas tris minutes surengė spurtą 14:0. Iškart po to šeimininkai paprašė minutės, tačiau neiškarto pavyko nutraukti varžovų spurtą. Tik kėlinuko viduryje „Alainai“ pavyko atsidaryti, bet iki kėlinio galo sumetę vos 7 taškus, po trijų kėlinių atsilikinėjo jau 39 taškų skirtumu. Ketvirtajame kėlinyje staigmenų nenutiko. „Artstone“ toliau dėsningai didino savo pranašumą, „Alaina“ savo ruožtu didino klaidų skaičių. Pergalę šventė „Artstone“ rezultatu 54:102.

“Artstone“ komandos kapitonas J.Jokšas: „Na varžovai nebuvo nusiteikę. Daugiau kalbėjo su teisėjais negu žaidė krepšinį, norėjo išeiti iš rungtynių, būtų išvis gėdos prisidarę, bet smagu, kad sužaidėm iki galo. Toliau laukiame švenčių.“

„Adma“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)„Artstone“ nesunkiai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Artstone“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Alaina“ ekipa (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ susitvarkė su „Alaina“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 14:12 val.)„Artstone“ be didesnio vargo nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino” lengvai įveikė „Alaina“ ekipą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Artstone“ įtikinama pergale pradėjo sezoną (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)Puikus pirmasis kėlinys leido „Artstone“ įveikti „Džinsų sklepą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:01 val.)