JMI & FLORVITA vs WATER SER & VEESEADMED (66:57)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"JMI & FLORVITA" apgynė savo namų sienas

2008 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 00:05 val., peržiūros: 2374

Šiandien 2008 m. gruodžio 14 d. 19.00 val. Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi „Įmonių“ lygos komandos „JMI & FLORVITA“ (šeimininkai) prieš „WATER SER & VEESEAMED“ (svečiai). Po atkaklios kovos pergalę iškovojo šeimininkai rezultatu 66:57, ir šventė antrąją pergalę šiame sezone. Tuo tarpu svečiams tai 6 nesėkmė, iki šiol „WATER SER & VEESEAMED“ ekipa yra iškovojusi tik vieną pergalę.

Rungtynės prasidėjo tritaškių lavina į „WATER SER & VEESEAMED“ komandos krepšį, kurios iniciatorius buvo R.Krasnickas (šeimininkai) iš eilės pelnęs tris tolimus metimus. Svečiai į tai atsakė dviem taškais ir išprovokuota pražanga, kurios deja J.Lagunavičius (svečiai) nesugebėjo realizuoti. Po baudų „WATER SER & VEESEAMED“ žaidėjas S.Žilinskas tolimu metimu sugebėjo sušvelninti atsilikimą. Bet po to sekė „JMI & FLORVITA“ ekipos spurtas, kurio metu šeimininkai visus taškus rinko nuo baudų metimo linijos (4/8). Pražangų seriją „WATER SER & VEESEAMED“ komanda nutraukė dviem taikliomis atakomis iš eilės, tačiau „JMI & FLORVITA“ žaidėjas I.Zaveckas taikliu tritaškiu neleido priartėti svečiams. Antroje kėlinio pusėje žaidimas išsilygino, šeimininkai rinko taškus atakuodami krepšį iš visų padėčių, tuo tarpu priešininkai pagrinde nuo baudų metimo linijos. Pirmąjį kėlinį laimėjo „JMI & FLORVITA“ ekipa rezultatu 25:18.

Antrame kėlinyje abiejų komandų žaidėjai pradėjo skubėti taip darydami daug klaidų ir nepataikydami metimų. Šis kėlinys buvo pats nerezultatyviausias per visas rungtynes. Ketvirčio pradžioje „JMI & FLORVITA“ ekipa visus taškus rinko bandydama realizuoti 4 pražangas iš eilės, tačiau jiems tai prastai sekėsi (3/8). Į tai svečiai atsakė taikliu dvitaškiu ir išprovokuota pražanga. Vėliau sekė tos pačios pražangos tiek iš vienos, tiek iš kitos komandos. Kėlinį sėkmingiau sužaidė svečiai pelnydami tritaškį ir vieną baudą, tačiau minimaliu rezultatu 9:10 nusileido šeimininkams. Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 35:27.

Po didžiosios pertraukos žaidimas „pagražėjo“. Komandos mažiau klydo, taikliai atakavo iš dvitaškio ir tritaškio pozicijų ir tik kėlinio pabaigoje apsikeitė baudų metimais. Šiame kėlinyje vėl pranašesni buvo šeimininkai, kurie laimėjo ketvirtį 18:14.

Ketvirtas ketvirtis sekė antrojo scenarijumi. Prasidėjo ekipoms pasikeičiant rezultatyviais baudų metimais. Po kurių sekė „JMI & FLORVITA“ dvitaškis ir du nerealizuoti E. Cinaičio (šeimininkai) laisvi metimai. Po jų ekipos žaidėjai apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Tokia seka žaidžiama buvo iki rungtynių pabaigos, pagrinde atakuojant nuo baudų metimo linijos. Nors kėlinio pabaigoje svečiai „WATER SER & VEESEAMED“ spurtavo 9:0, laimėdami paskutinį kėlinį 16:13. Tačiau jiems to nepakako, kad laimėtų susitikimą. Pergalę šventė „JMI & FLORVITA“ žaidėjai nugalėję priešininkus rezultatu 66:57.

„JMI & FLORVITA“ komandos gretose daugiausiai 14 taškų pelnė R.Krasnickas ir daugiausiai po 12 kamuolių atkovojo D.Stašaitis ir L.Masiulis.

WATER SER & VEESEAMED“ ekipoje daugiausiai 14 taškų pelnė S.Gudavičius.

"Jmi & Florvita" neturėjo sunkumų su "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipa (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 21:55 val.)"Water SER & Veeseadmed" pergale pradėjo atkrintamąsias varžybas (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)"KER & Lyragra" iškovojo triuškinamą pergalę (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 21:51 val.)"Water Ser & Veeseadmed" iškovojo dar vieną pergalę (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 20:36 val.)"Water Ser & Veeseadmed" sėkmingai peržengė ketvirtfinalio barjerą (2009 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:01 val.)Water Ser & Veeseadmed" nugalėjo "Business Partners Group" (2009 sausio 17 d., šeštadienis, 21:39 val.)"Jmi & Florita" paskutinėmis minutėmis palaužė "Bero & Termoizola" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Jmi & Florvita" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Kautros" ekipą (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Water Ser & Veeseadmed" iškovojo pirmąją pergalę ir nutraukė šešių iš eilės nesekmių seriją (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:02 val.)Tik gerai sužaistas ketvirtasis kėlinys, leido "JMI & Florvitai" išsivežti namo pergalę. (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:46 val.)