ELINTA vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (43:64)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

(Ne)sunki „Agava & Automatinių Sistemų Servisas" ekipos pergalė.

2008 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 21:44 val., peržiūros: 5515

Šiandien, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje susitiko dvi „Įmonių“ lygos komandos – „Elinta“(šeimininkai) ir „Agava & Automatinių Sistemų Servisas”. Rungtynėse atvirai kibirkščiavo aistros, nei viena, nei kita komanda nesusilaikė nuo replikų teisėjams ar kietos fizinės kovos. “Elintos” atstovas Tomas Žalandauskas netgi buvo nubaustas tecnine pražanga. Visdėl to, geriau prie tokio žaidimo prisitaikė svečių komanda ir pelnytai laimėjo, rezultatu 43:64.

Ginčo kamuolį atkovoję “Elintos” krepšininkai primetė spartų žaidimo tempą, tiesa, komandoms pelnyti daugiau taškų trukdė netaiklūs metimai ir klaidos. Tačiau žaidybinio pranašumo nei viena komanda neįgijo, tiesa, kėlinio viduryje svečiai buvo išsiveržę 10:6, bet “Elintos” žaidėjai atsakė į tai 6 taškais ir po pirmąjį, nerezultatyvų, kėlinį baigė turėdami 2 taškų persvarą. 12:10

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo “Agavos & Automatinių Sistemų Serviso” komanda. Pelnydami 9 taškus iš eilės, jie išsiveržė į priekį 12:19. Vėliau jie jau nebepaleido iniciatyvos iš savo rankų, leisdami varžovams prisivyti tik iki 5 taškų (18:23). Po to vėl sekė 9 svečių komandos taškai, kuriuos, visus įmetė Almantas Sutkus, taip pat realizuodamas ir du baudos metimus skirtus už jau minėtą techninę pražangą. Komandos ilsėtis išėjo “Elinstos” komandai atsiliekant jau 13 taškų. 18:31

Po pertraukos žaidimas vyko intensyviai, tačiau svečių komanda ir toliau aktyviai gynėsi ir puolė, neiššvaistydama turėtos persvaros ir netgi ją padidindama 6 taškais. Kėlinį jie laimėjo rezultatu 15:9 ir prieš paskutinįjį ketvirtį turėjo jau 19 taškų persvarą.

Paskutiniąjame kėlinyje “Elinstos” krepšininkai pagaliau “prabudo” ir kėlinį pradėjo 4 taikliais tolimais metimas, 3 iš eilės įmetė Toams Žalandauskas, vieną pridėjo Marius Terskovas. “& Automatinių Sistemų Serviso” komandos persvara ištirpo iki 7 taškų, tačiau svečiai nesutriko, dėl tokio rungtynių eigos posūkio ir laimėję likusią kėlinio dalį 18:4, iškovojo puikią pergalę 21 taško skirtumu. 64:43.

Svečių komandoje nesulaikomas buvo Almantas Sutkus, pelnęs net 31 tašką, atkovojęs 7 kamuolius po 4 kartus perėmęs kamuolį ir asistavęs komandos draugams, ir išprovokavęs net 10 varžovų pražangų. Jam puikia talkino Julius Gineika pelnęs 11 taškų ir Marijus Dimša įmetęs 8 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių,

Elinstos” komandoje daugiau nei pusę taškų pelnė Tomas Žalandauskas – 22. Iš komandos draugų jam padėjo tik Marius Terskovas, surinkęs 13 taškų, atkovojęs 12, perėmęs 5 kamuolius ir išprovokavęs net 9 oponentų pražangas.

Triuškinama "Agavos & Automatinių sistemų serviso" pergalė (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 20:56 val.)"Agava ir Automatinių Sistemų Servisas" iškovojo lengva pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 21:52 val.)Užtikrinta "Agavos & Automatinių sistemų serviso" pergalė (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 21:40 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" be vargo įrodė savo pranašumą (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" įtemptose rungtynėse palaužė "Celsį" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" išplėšė pergalę varžovams iš rankų (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:15 val.)Trileris tarp "Agava & Automatinių sistemų servisas" ir "Inreal NT & Invalda" komandų (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 19:47 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" antrą kartą užtikrintai įveikė "Celsį" (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:21 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Agava - Automatinių sistemų servisas" (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 14:34 val.)"Stasio Raštikio puskarininkių mokykla" po įnirtingos kovos palaužė "Agavos & Automatinių sistemų serviso" komandą (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 21:18 val.)