ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI vs KAUTRA (66:78)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 04 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Elektrobalt & Elektros Darbai" neatsilaikė prieš "Kautrą"

2009 vasario 04 d., Trečiadienis, 23:21 val., peržiūros: 5396

Šįvakar, Kauno Energijos sporto salėje įvyko dar vienerios "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose susigrūmė "Elektrobalt & Elektros Darbai"(šeimininkai) ir "Kautra"(svečiai). Ketvirtajame kėlinyje susikrovę 12 taškų persvarą, svečiai ją išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ,laimėdami šias 78:66.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai iškart ėmė "bombarduoti" priešininkus tritaškiais ir iš 22 taškų, surinktų per šį kėlinį, net 18 pelnė tritaškiais. "Kautros" krepšininkai, nesugebėjo greitai atsitokėti ir pralaimėjo šį kėlinį 5 taškų skirtumu. 22:17

Antrajame ketvirtyje komandos nežaidė rezultatyviai ir bendrai įmetė tik 24 taškus, tačiau svečių ekipa sugebėjo atsigauti ir sumažino "Elektrobalt & Elektros Darbai" persvarą iki minimumo. 32:31

Po ligosios pertraukos svečiai pailsėję, sugebėjo išsiveržti į priekį 5 taškais, po dviejų iš eilės G.Drebulio tritaškių, šeimininkai sumažino šią persvarą iki 3 taškų. Tokiu skirtumu ir pasibaigė šis kėlinys. Pireš paskutinįjį ketvirtį rezultatu 49:52, pirmavo "Kautros" krepšininkai.

Paskutiniojoje rungtynių atkarpoje svečių krepšininkai visai perėmė iniciatyvą ir pamažu krovėsi persvarą. Šeimininkai į priešininkų taškus bandė atsakyti tolimais metimais, kurių pataikė keturis, tačiau ir varžovai nesnaudė, į tai atsakydami 5 taikliais tritaškiais. Likus maždaug 4 minutėms, jų persvarą pirmąkart pasiekė dviženklį skaičių (70:60) ir vėliau dar šiek tiek ją padidinę "Kautros" krepšininkai šventė pergalę 12 taškų skirtumu. 78:66.

Nugalėtojų treneris, po rungtynių nebuvo patenkintas savo auklėtinių žaidimu, teigdamas,kad trūko susižaidimo, krepšininkai per daug skubėjo, dėl to ir klaidų buvo padaryta pakankamai daug, tačiau visgi pergalė atperka viską , nors tobulėti dar yra kur.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė S.Tamošiūnas pelnęs 15 taškų. 14 taškų, 7 atkovotus kamuolius, po 4 rezultatyvius perdavimus ir perimtus kamuolius bei 8 išprovokuotas pražangas pridėjo D.Kryževičius.

"Kautros" ekipoje išsiskyrė 18 taškų, 5 atk. kamuolius ir 7 rezultayvius perdavimus pridėjęs G.Drebulys. Jam puikiai talkino D.Bondarevas, pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių. 13 taškų ir 7 atkovotus kamuolius pridėjo M.Čepas.

"ESS & VP" nusileido "Elektrobalt & Elektros darbai" ekipai (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Omega" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt & Elektros darbų" ekipą (2009 sausio 30 d., penktadienis, 20:38 val.)"YIT Kausta" nesunkiai palaužė Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:41 val.)"Vaidotėnas" nepasigailėjo "Elektrobalt & Elektros Darbai" (2008 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Kautra" nesugebėjo pasipriešinti "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipai (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 23:04 val.)"GB united" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt - Elektros darbai" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 22:27 val.)"Jmi & Florvita" neturėjo sunkumų su "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipa (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 21:55 val.)"Mikrovisata" sutriuškino minimalios sudėties "Elektrobalt & Eelektros Darbai" (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:48 val.)"BMS Megapolis" be didesnio vargo įveikė "Kautrą" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:00 val.)"YIT Kausta" nesunkiai įveikė "Kautros" ekipą (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)