SANISTAL vs NAFTELF & NOWACO (37:69)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 24 d., Antradienis, 18:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Triuškinanti "Naftelf & Nowaco" pergalė prieš "Sanistal"

2009 vasario 24 d., Antradienis, 21:54 val., peržiūros: 4446

Šiandien (vasario 24 d.), J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko dar viena "Įmonių" dvikova, kurioje aikštelės šeimininkai "Sanistal" ekipa prieėmė "Naftelf & Nowaco" ekipą. Jau pirmajame kėlinyje svečiai aiškiai perėmė iniciatyvą ir pradėjo varžovų triuškinimą. Prieš antrąjį ketvirtį skirtumas tarp komandų buvo jau 18 taškų. Likusios rungtynių dalies metu, svečių ekipos persvara tik didėjo. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo "Naftelf & Nowaco" pergalę, triuškinančiu – 32 taškų skirtumu. 69:37.

Jau pirmajamame kėlinyje svečių ekipa nesnaudė ir iškart pradėjo žaisti taip,kaip norėjo, taip visiškai perimdami žaidimo kontrolę ir pradėdami varžovų triuškinimą. Po pirmojo kėlinio skirtumas tarp komandų buvo jau tikrai didelis – 18 taškų (7:25).

Antrajame kėlinyje "Sanistal" ekipa sugebėjo šiek tiek "susitvarkyti" gynybą ir nebeleido varžovams taip "siautėti" atikštelėje, tačiau ir patys nesugebėjo suregzti atakų, pelnydami tiek pat taškų, kiek ir pirmajame kėlinyje – 7. Pireš ilgąją pertrauką svečių ekipos pranašumas padidėjo dar 7 taškais – iki 25.14:39.

Trečiasis ketvirtis praėjo be didesnių pažymėtinų įvykių. Žaidimas šiek tiek apsilygino, tačiau svečių ekipa vis dar žaidė šiek tiek geriau ir pakėlė savo pranašumą, jau iki 30 taškų. 24:54.

Paskutiniajame kėlinyje komandų žaidimas išsilygino visiškai. Sėkmnigą vienos komandos ataką, tuojau pat keisdavo tokia pat sėkminga, varžovų ataka. Visgi svečių ekipa sugebėjo savo persvarą padidinti dar 2 taškais ir laimėjo šias rungtynes, 32 taškų skirtumu – 69:37.

Po rungtynių kalbinti abiejų komandų treneriai buvo vieningi: abu pripažino,kad laimėjo stipresni ir pergalė nebuvo netikėtumas. "Sanistal" ekipos treneris kaip viena iš svarbiausių faktorių išskyrė janatvišką entuziazmą, kurio galbūt stokoja, vyresni jo kamandos žaidėjai. Nugalėtojų treneris išskyrė gerą gunybą, puikiai suveikusią taktinę schemą ir taip pat nepamiršo padėkoti auklėtiniams už kovingumą.

"Naftelf & Nowaco" ekipos gretose išsiskyrė 20 taškų pelnęs R.Makutėnas.16 taškų ir 6 perimti kamuoliai A.Pakrosnio sąskaitoje.8 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 6 išprovokuotas pražangas pridėjo G.Jokšas.

"Sanistal" komandoje pastebimiausias buvo 14 taškų pelnęs M.Rimašauskas ( 6atk.kamuoliai ir 5 išprovokuotos pražangos). 8 taškus ir 4 perimtus kamuolius pridėjo R.Pavydis.

"Naftelf & Nowaco" nepajėgė atsirevanšuoti "Teo LT" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 23:14 val.)Ganėtinai lengva „Naftelf & Nowaco“ ekipos pergalė (2009 kovo 10 d., antradienis, 21:02 val.)"Kauno tiltai" sutriuškino "Naftelf - Nowaco" ekipą (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:10 val.)"Naftel & Nowaco" įrodė savo pranašumą (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:33 val.)"KK Policija" turėjo pripažinti "Naftelf - Nowaco" pranšumą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:28 val.)"Naftelf -Nowaco" sutriuškino "JMI - Florvita" ekipą (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:12 val.)"Naftelf & Nowaco" aštuntfinalio barjerą įveikė iš pirmo karto (2009 kovo 22 d., sekmadienis, 18:48 val.)"Sanistal" neatsilaikė prieš "Naftelf & Nowaco" (2009 sausio 20 d., antradienis, 22:33 val.)"YIT Kausta" nugalėjo "Sanistal" (2009 vasario 13 d., penktadienis, 00:26 val.)"YIT Kausta" palaužė "Naftelf & Nowaco" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)