KK POLICIJA vs NAFTELF & NOWACO (60:84)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 10 d., Antradienis, 17:45 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Ganėtinai lengva „Naftelf & Nowaco“ ekipos pergalė

2009 kovo 10 d., Antradienis, 21:02 val., peržiūros: 4565

Šiandiena VRM sporto salėje susitiko šeimininkų „KK Policija“ ir svečių „Naftelf & Nowaco“ ekipa. Gan netikėtai lengvą pergalę iškovojo „Naftelf & Nowaco“ komanda, kuri laimėjo 84:60.

Pirmajame kėlinyje šeimininkų komandos dažnai klydo, nors pirmąsias penkias kėlinio minutes jie buvo priekyje, antroje kėlinio pusėje geriau atrodė svečių ekipa. Kuri ir laimėj pirmąjį kėlinį rezultatu 18:12.

Antrajame kėlinyje svečiai pradėjo kibiau gintis, o šeimininkai dar labiau klysti ir sužaidus apie keturias minutes svečiai buvo priekyje jau 12 taškų persvarą. O iki kėlinio pabaigos ją dar labiau padidino. Komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant rezultatui 46:29 „Naftelf & Nowaco“ ekipos naudai.

Po ilgosios pertraukos aikštėje vyko panaši kova kaip ir antrajame kėlinyje. Aikštės šeimininkų komandoje labai trūko pagrindinių žaidėjų, o atsarginiai jų nesugebėjo atstoti. Svečių ekipa tuo puikiai pasinaudodama dar padidino persvarą ir po trečio kėlinuko buvo priekyje jau triuškinančia 21 taško persvara 62:41.

Ketvirtasis kėlinys liko tik formalumas. Nors „KK Policija“ dar stengėsi sumažinti skirtumą, jiems pritrūko jėgų, o svečių ekipa ją dar sugebėjo padidinti. Po finalinio švilpuko rezultatas buvo 84:60 kuris skelbė, kad pergalę iškovojo „Naftelf & Nowaco“ ekipa.

„KK Policija“ ekipoje labiausiai išsikūrė Jonas Normantas pelnęs 23 taškus.

„Naftelf & Nowaco“ ekipoje geriausiai atrodė Arnas Pakrosnis pelnęs 30 taškų.

Po varžybų pralaimėjusios komandos treneris sakė, jog šiandiena vyko policijos tarpcechiniu varžybų finalai, to pasekoje susirinko mažai žaidėjų, atvyko tik trys smogiamojo aštuntuko žaidėjai. Tikėjomės didesnio atsarginių žaidėjų indėlio, tačiau jie vilčių nepateisino.

Pergalę šventusios ekipos treneris sakė, kad jie šiandiena žaidė atsipalaidavę ir be savo pagrindinių žaidėjų, laimėjome todėl, kad pavyko greitos atakos ir apsigynėme.

"Kauno tiltai" sutriuškino "Naftelf - Nowaco" ekipą (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:10 val.)Triuškinanti "Naftelf & Nowaco" pergalė prieš "Sanistal" (2009 vasario 24 d., antradienis, 21:54 val.)"Naftel & Nowaco" įrodė savo pranašumą (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:33 val.)Sunki „TEO LT“ pergalė (2009 kovo 13 d., penktadienis, 23:11 val.)"KK Policija" turėjo pripažinti "Naftelf - Nowaco" pranšumą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:28 val.)"Sanistal" neatsilaikė prieš "Naftelf & Nowaco" (2009 sausio 20 d., antradienis, 22:33 val.)"YIT Kausta" palaužė "Naftelf & Nowaco" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)E-Start Club namuose įveikė Naftelf & Nowaco (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:52 val.)"YIT Kausta" neatsilaikė prieš "Naftelf & Nowaco" (2009 vasario 17 d., antradienis, 23:57 val.)"Naftelf & Nowaco" nepajėgė atsirevanšuoti "Teo LT" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 23:14 val.)