Hidraulit vs Festo (71:53)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Hidraulit“ įveikė „Festo“ ekipą

2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 16:17 val., peržiūros: 644

Sekmadienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmoniu lygos „Xiaomi“ pirmenybių pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Hidraulit“ ir svečių teisėmis atvykę „Festo“.

Rungtynės užtikrinčiau pradėjo svečiai, bet „Hidraulit“ greitai persvėrė rezultatą į savas rankas. „Festo“ kėlinuko pabaigoje turėjo galimybę susigrąžinti lyderio vaidmenį, tačiau šeimininkai sugebėjo išlaikyti minimalų pranašumą ( 16:14). Antrame kėlinyje „Festo“ pateko į duobę, kur sunkiai išlipo, o „Hidraulit“ įgijo rekordinį pranašumą, bet svečiai užbaigė ketvirtį tritaškiais metimais ir sumažino skirtumą iki 6 taškų – 32:26.

Po ilgosios pertraukos N.Moisas toliau tempė šeimininkus į priekį, o svečių tiek gynyba, tiek puolima strigo. „Festo“ daug klydo puolime, o tuo pasinaudoję varžovai greitomis atakomis rinkdavo lengvus taškus ( 54:40). Lemiamame kėlinyje „Festo“ dar bandė kilti į šturmą, tačiau I.Jasiulevičius sudėliojo visus taškus į vietą ir „Hidraulit“ šventė pirmą pergalę aštuntfinalyje, rezultatu – 71:53 (16:14, 16:12, 22:14, 17:13)

„Telia“ sutriuškino „Festo“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:55 val.)BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Festo“ antrą kartą įveikė „Celsį“ ir pateko į pusfinalį (serija 2:0) (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:04 val.)„Vilmista“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Festo“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:01 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Festo“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:09 val.)Rungtynių pabaigoje „Hidraulit“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (74:81) (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:31 val.)