Festo vs Remza & Langvila (55:78)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 15 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą

2019 sausio 15 d., Antradienis, 21:00 val., peržiūros: 679

Antradienį, sausio 15 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių, antrojo etapo rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos „Festo“ bei svečių „Remza & Langvila“. Svečiai jau nuo pat pirmųjų minučių rodė savo pranašumą šiose rungtynėse ir nesusidūrė su sunkumais visų rungtynių metu.

Rungtynes komandos pradėjo gana lėtai. Nei vienai komandai nepavyko sėkmingai sužaisti puolime ir pirmas kelias minutes komandos tiesiog strigo puolime. „Remza & Langvila“ galiausiai išlipo iš duobės ir didžiąją dalį taškų pelnė iš greitų išpuolių. Tuo tarpu „Festo“ taip ir liko sustingę puolime ir turėjo jau dviženklį deficitą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 6:18. Antrąjį kėlinuką nemažindami apsukų pradėjo svečiai, kurie netrukus įgijo 19-os taškų pranašumą. Tuomet septynis taškus be atsako pelnė aikštelės šeimininkai, bet netrukus vėl krito į duobę ir pralaimėjo atkarpą 0:12. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 18:41.

Trečiojo kėlinio metu „Festo“ pademonstravo kiek solidesnį puolimą ir kiek geresnę gynybą. Jie šiame kėlinyje lygiai kovojo su savo varžovais ir neleido jiems didinti atotrūkio. Visgi, tai nieko gero jiems nežadėjo, kadangi skirtumas tarp komandų ir nemažėjo. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 34:56. Lemiamo ketvirčio metu „Festo“ ekipa taip ir nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir „Remza & Langvila“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 55:78.

„Hidraulit“ įveikė „Festo“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 16:17 val.)„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Telia“ sutriuškino „Festo“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)Atkaklioje kovoje „Remza & Langvila“ palaužė „Alaina“ (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Remza & Langvila“ pasiekė vieną lengviausių sezono pergalių (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:55 val.)BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)