ASS Endress + Hauser vs Modernita (78:97)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 15 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Modernita“ nesunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą

2019 kovo 15 d., Penktadienis, 22:03 val., peržiūros: 723

Kovo 15 dieną, 20:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos „ASS Endress + Hauser“ (šeimininkai) ir „Modernita“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų aštuntfinalio rungtynių (pirmąjį susitikimą rezultatu 90:62 buvo laimėję „Modernita“). Nors šį vakarą „ASS Endress + Hauser“ varžovams priešinosi rimčiau, tačiau kovoti dėl pergalės jie galimybių nelabai ir turėjo. „Modernita“ demonstravo puikų puolimą, pasiekė užtikrintą pergalę ir keliauja tolyn. Susitikimas baigėsi rezultatu 78:97 (19:24, 16:27, 24:20, 19:26).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė gana lygiai ir rezultatyviai, vis tik dar pirmojo kėlinuko pabaigoje „ASS Endress + Hauser“ krepšininkai paleido varžovus tolyn, o „Modernita" savo gerą atkarpą pratęsė ir antrame ketvirtyje. Skirtumas nepastebimai perkopė 10 taškų ribą, o nesulaikomas „Modernitos“ puolimas leido pasiekti ir 50 taškų ribą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 35:51.

Po ilgosios pertrauko „ASS Endress + Hauser“ buvo nusiteikę atsitiesti, bet jų reikalai ėjosi tik prastyn, kol skirtumas pasiekė net 22 taškus. Nors „ASS Endress + Hauser“ ir prisirinko gausybę pražangų, bet nenuleido rankų ir vis bandė atsitiesti, komanda kelis kartus priartėjo, bet kovoti dėl pergalės šansų nebuvo. „Modernita“ galiausiai vėl spurtavo ir užtvirtino savo persvarą 78:97.

„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)Po atkaklios kovos „Modernita“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:01 val.)„Modernita“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:24 val.)„Modernita“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KTU“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Modernita“ sutriuškino „VĮ „Kelių priežiūrą“ (101:41) (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Modernita“ ir antrą kartą įveikė „Ryterną“ bei tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:30 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„Modernita“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „TransUnion“ (75:45) (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:03 val.)