Kauno technologijos universitetas vs Modernita (64:82)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Modernita“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KTU“

2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 18:23 val., peržiūros: 591

Vasario 24 dieną „Kauno technologijos universiteto“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių H grupės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ priemė svečius „Modernitą“. „KTU“ buvo iškovoję vienuolika pergalių ir penkis kartus buvo pralaimėję. „Modernitos“ sąskaitoje buvo keturiolika pergalių ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (5:5). Sužaidus keturias minutes rezultatas vis dar buvo lygus (10:10). Antroje kėlinio pusėje komandos toliau atkakliai kovojo, o sužaidus pirmą kėlinį komandas skyrė tik vienas taškas (17:18).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos nežaidė greitai, o sužaidus keturias minutes komandas skyrė tik vienas taškas (26:25). Įpusėjus šeštai minutei „Modernitos“ persvara padidėjo iki penkių taškų (30:25), Vėliau komandos apsikeitė taikliais tritaškiais, o baigiantis kėliniui „Modernita“ rezultatą išlygino (38:38).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos gynėsi be klaidų, o prasidėjus trečiai minutei pirmus taškus pelnė „KTU“ (41:38). Įpusėjus kėliniui šeimininkų persvara buvo penki taškai (45:40). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (49:49). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Modernita“, kuriai pavyko įgyti keturių taškų persvarą (49:53).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai, bet trečią minutę pradėjo ryškėti daugiau greitomis atakomis taškus renkančios „Modernitos“ pranašumas. Baigiantis penktai minutei komandas skyrė devyni taškai (46:55), o „KTU“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos persvarą dar labiau padidino „Modernita“ ir įveikė varžovus rezultatu 64:82. „KTU“ pralaimėjo šeštą kartą, o „Modernita“ iškovojo penkioliktą pergalę.

„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)„Modernita“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „TransUnion“ (75:45) (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:08 val.)Antroje rungtynių pusėje „Modernita“ susitvarkė su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 kovo 05 d., antradienis, 19:31 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „TransUnion“ pergalę (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Modernita“ nesunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:03 val.)„Modernita“ nepaliko vilčių „TransUnion“ komandai (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:31 val.)Po atkaklios kovos „Modernita“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:01 val.)„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66) (2018 spalio 30 d., antradienis, 23:22 val.)„Modernita“ ir antrą kartą įveikė „Ryterną“ bei tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:30 val.)„Modernita“ be didesnio vargo nugalėjo „ASS Endress + Hauser“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 01:21 val.)