Remza & Langvila vs BC „Bitdefender“ (69:37)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė BC „Bitdefender“ krepšininkus

2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 21:40 val., peržiūros: 804

Lapkričio 7 dieną, 19:30 val., Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir BC „Bitdefender“ (svečiai). Rungtynėse intrigos nebuvo, šį vakarą svečių puolimas ypač strigo, o neblogas rungtynes sužaidę šeimininkai pasiekė daugiau nei įtikinamą pergalę, laimėdami rezultatu 69:37 (14:4, 18:8, 18:14, 19:11).

Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė labai nerezultatyviai, tačiau kėlinukui įpusėjus išsijudino šeimininkų puolimas, tuo tarpu BC „Bitdefender“ taip ir liko vietoje, per pirmąjį kėlinuką sukrapštę vos 4 taškelius. Vėliau „Remza & Langvila“ jau nesunkiai didino savo persvarą, varžovai vis dar sunkiai pelnė taškus, tad ilgoji pertrauka prasidėjo esant kiek neįprastam rezultatui 32:12.

Antroje rungtynių dalyje „Remza & Langvila“ leido pasireikšti visiems krepšininkams, kurie vaizdo tikrai negadino ir po truputį tolo. Tačiau tuo pačiu šeimininkai sumažino intensysumą gynyboje ir varžovai galėjo sužaisti nors kiek rezultatyviau. Vis tik skirtumas išliko labai didelis ir likęs laikas jau tebuvo formalumas. Galingai finišavę „Remza & Langvila“ žaidėjai pasiekė pergalę rezultatu 69:37.

Žilvinas Zakrasas („Remza & Langvila“):

„geras nusiteikimas, tikėjomės pergalės ir buvo geros rungtynes“.

„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:37 val.)Išnaudojusi ūgio persvarą „Remza & Langvila“ įveikė BC „Bitdefender“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:49 val.)„Telia“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 15:44 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Adma“ po permainingos kovos palaužė BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 20:55 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo pabaigė BC „Bitdefender“ sezoną (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 16:14 val.)Atkaklioje kovoje „Remza & Langvila“ palaužė „Alaina“ (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ serijoje prieš BC „Bitdefender“ iškovojo pergalę minimaliu skirtumu (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 14:14 val.)