Rimo & Patikima linija vs Alaina (81:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“

2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 22:21 val., peržiūros: 891

Sekmadienį, spalio 28-ąją dieną, Garliavos „Jonučių“ gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų – „Rimo & Patikima linija“ ir svečių – „Alaina“ komandų.

Rungtynės prasidėjo gana rezultatyviai, abi komandos diktavo aukštą žaidimo tempą, bet neretai klydo ir rimko taškus greitajame puolime. Sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo lygus (11:11). Antroji kėlinio dalis nebebuvo tokia rezultatyvi, tačiau šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį – 18:16. Antrasis ketvirtis sėkmingiau klostėsi „Rimo & Patikima linija“ komandai, kurie pirmavo didžiąją kėlinio dalį. Likus žaisi dvi minutes „Alainai“ pavyko spurtuoti 7:0 ir išsiveržti į priekį, tačiau per paskutinę minutę šeimininkai spurtavo 7:0, o šią atkarpą nuostabiu metimu iš vidurio aikštės užbaigė M.Rudžionis. Po pirmosios rungtynių dalies priekyje buvo šeimininkai – 37:32.

Po ilgiosios pertraukos M. Stasaičio vedama šeimininkų komanda susikrovė dviženklę persvarą. „Alaina“ krepšininkai kaip įmanydami stengėsi prisivyti varžovus, tačiau komandos lyderio estafetę perėmęs A.Rudžianskas padėjo savo komandai išlaikyti dviženklį pranašumą prieš lemiamą rungtynių dalį – 59:48. Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai ir toliau kontroliavo žaidimo eigą ir išlaikė dviženklį pranašumą. Svečiai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie tikslą pasiekdavo itni retai. Rungtynes rezultatu 81:67 (18:16, 19:16, 22:16, 22:19) laimėjo „Rimo & Patikima linija“.

Po pirmosios pergalės šiame sezone „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai kalbėjo: „Susitiko lygiavertės komandos. Šį kartą buvom šiek tiek stipresni. Mūsų įžaidėjas (M.Stasaitis) patempė komandą svarbiais momentais. Gaila, kad dabar jis ilgai nežais, dėl operacijos, bet tikimės greit pasveiks ir vėl sugrįš į aikštelę, o mes ir toliau sieksime pergalių.“

„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:15 val.)„Rimo & Patikima linija“ tik ketvirtį priešinosi „Artstone“ komandai (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:16 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Celsio“ pranašumą (2019 kovo 19 d., antradienis, 23:23 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Ulmo“ ekipą ir paliko pastaruosius be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)Permainingose rungtynėse „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Best 4 You“ (90:86) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:21 val.)Visas rungtynes priekyje buvę „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:22 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Ulmas“ turėjo pripažinti Rimo & Patikima linija“ pranašumą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)Atkaklioje kovoje „Remza & Langvila“ palaužė „Alaina“ (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)