Vilmista vs ASS Endress + Hauser (75:85)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Atkaklioje kovoje pergalę prieš „Vilmista“ pasiekė “ASS Endress+Hauser”

2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 21:33 val., peržiūros: 666

Gruodžio 2 dieną, 16:15 val., Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Vilmista” (šeimininkai) ir “ASS Endress+Hauser” (svečiai). Pirmoje pusėje vargę “ASS Endress+Hauser”, antroje pusėje susikaupė ir pasiekė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:85 (20:19, 19:25, 19:22, 17:19).

Pirmajame kėlinyje komandos išbėgo į aikštelę vienodai susikaupusios ir pasiryžusios laimėti. Žaidimas buvo rezultatyvus, komandos neprastai pataikė metimus. Komandos agresyviai gynėsi, todėl pusę taškų rinko nuo baudų metimo linijos. Kėlinio gale vienu taškeliu pirmavo šeimininkai (20:19). Antrajame kėlinyje situacija išliko panaši į pirmo kėlinio. Visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką. Šiek tiek daugiau sėkmės kėlinio gale turėjo svečiai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 5 taškais (39:44).

Trečiajame kėlinyje komandų žaidimas pasikeitė kardinaliai. Nuo pozicinio žaidimo komandos perėjo į greitą žaidimą. Šis žaidimo stilius labiau tiko svečių komandai, nes galėjo daugiau rotuoti. To pasekoje svečiai trečio kėlinio gale turėjo jau 8 taškų pranašumą (58:66). Ketvirtajame kėlinyje kova išliko iki pat galo, tačiau daugiau jėgų turėję svečiai neužleido pozicijų ir šventė pergalę rezultatu 75:85.

“ASS Endress+Hauser” komandos treneris A.Šalaševičius: „Manau, kad ilgesnis suolelis mums padėjo laimėti. Daug rotavom, bet išbėgę nauji žaidėjai būdavo pasimetę, tas šiek tiek kišdavo koją.“

Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „ASS Endress + Hauser“ (96:90) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Artstone“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Modernita“ be didesnio vargo nugalėjo „ASS Endress + Hauser“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 01:21 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)Ketvirtąjame ketvirtyje „Vilmista“ įveikė pogrupio lyderius (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Coca-Cola“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „ASS Endress + Hauser“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Adma“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „ASS Endress + Hauser“ krepšininkais (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:41 val.)Antrą kartą „Acme grupė“ komandą nugalėjusi „Vilmista“ žengė į Mažosios taurės finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:27 val.)