Norvelina vs Hidraulit (94:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 21:20 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67)

2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 23:49 val., peržiūros: 909

Lapkričio 27d., Antradienį, 21:20val., Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, F pogrupio reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Norvelina“ ir svečiai – „Hidraulit“.

Rungtynes aktyviai pradėjo šeimininkai, startavę 9:0, o kėliniui įpusėjus dar padidino pranašumą (16:4). „Hidraulit“ puolimas antroje kėlinio dalyje atsigavo ir svečiai sumažino atsilikimą – 24:18. Antrąjį kėlinį užtikrintai pradėjo „Hidraulit“ įžaidėjas N.Moisas, kurio 7 taškai kėlinio pradžioje padėjo svečių ekipai sumažinti skirtumą iki 1 taško (26:25). Po „Hidraulit“ priartėjimo šeimininkai šovė 3 tolimus metimus be atsako ir surengė 21:2 spurtą ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę su 17 taškų pranašumu – 47:30.

Antros rungtynių dalies pradžioje vyko apylyge kova, tačiau įpusėjus kėliniui vėl kontorlę perėmė šeimininkai ir dar labiau padidino pranašumą – 70:43. Ketvirtame kėlinyje liko tik formalumai ir „Norvelina“ iškovoja penktąją sezono pergalę – 94:67 (24:18, 23:12, 23:13, 24:24)

„Norvelina“ Jonas Kaškelis:

Sveikinam žaidėją Povilą Mickūną, su 8 tritaškiai, labai svarbu buvo prieš varžovų zoninę gynybą. Išpradžių biškį nesisekę, tai pasiemėm time out’ą, pašnekėjom, išsimetėm metimus ir pabėgom.

„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„Norvelina“ vakaro trileryje palaužė įkandin žengusius „Artstone“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 23:16 val.)„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:04 val.)„Norvelina“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Dakra – Košmaras“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)Atkaklioje kovoje „Artstone“ po pratęsimo palaužė „Hidraulit“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:53 val.) „Norvelina“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:38 val.)