Dakra - Košmaras vs Ulmas (108:58)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą

2018 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 21:53 val., peržiūros: 873

Ketvirtadienį, lapkričio 8 – ąją dieną VDU „Atžalyno“ progimnazijos salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp B progrupio komandų „Dakra – Košmaras“ ir „Ulmas“

Pirmuosius taškus pelnė šeimininkų komandą, susikrovė 7 taškus, jau turėjo pranašumą prieš priešininkus. Svečiai savo pirmuosius taškus pelnė per septintąją minute. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo ir vėl „Dakra – Košmaras“ komanda, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. „ Dakra – Košmaras “ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, „ Dakra – Košmaras “ pavyko padidinti savo rezultatą 19:9.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo „Dakra – Košmaras“, o „Ulmo“ komandai šis kėlinys visiškai nesisekė, buvo pramesta daug metimų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:26.

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo gan didelis, tas be abejonės parankiau „Dakra – Košmaras“ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Dar taškų prie turėto pranašumo pridėję „Dakra – Košmaras “komanda, po trijų ketvirčių džiaugėsi 34 taškų persvara 74:40.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Dakra – Košmaras“ komanda nemažino apsukų, o juos į priekį vedė komandiškas darbas. Taip jiems atnešė sėkmingą laimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 108:58.

Dakra – Košmaras komandos treneris V. Labašauskas: Laimėjom, nes buvom stipresni.

„Freda“ pusfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2019 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„Norvelina“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Dakra – Košmaras“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:55 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ (62:58) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 15:45 val.)„Freda“ įtikinamai įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Festo“ atlošė 22 taškus, bet visgi krito prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Dakra ‒ Košmaras“ pranašumą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipos pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Ulmas“ turėjo pripažinti Rimo & Patikima linija“ pranašumą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)