Remza & Langvila vs BC „Bitdefender“ (59:49)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė BC „Bitdefender“ krepšininkus

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 21:37 val., peržiūros: 595

Vasario 20 dieną, 20:00 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir BC „Bitdefender“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje geriau atrodė svečiai, tačiau palaipsniui „Remza & Langvila“ perėmė iniciatyvą, o po ilgosios pertraukos nutolo ir įveikė varžovus rezultatu 59:49 (13:19, 20:13, 13:8, 13:9).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo svečiai, kurie pirmomis atakomis greitai nutolo ir pasiekė maždaug aštuonių taškų persvarą. Vis tik tuomet išsijudino ir „Remza & Langvila“ krepšininkai, o pats žaidimas tapo daug lygesnis. Antrame ketvirtyje šeimininkai po truputį artėjo, sėkmingai laikė uždarę savo baudos aikštelę ir varžovai taškus rinko kone vien tritaškiais. Galiausiai „Remza & Langvila“ sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą, o prasidedant ilgajai pertraukai jų pranašumas buvo minimalus 33:32.

Po ilgosios pertraukos „Remza & Langvila“ iš lėto ėmė tolti, dabar svečių deficitas nors ir nebuvo didelis, tačiau jie niekaip nesugebėjo pasivyti tolstančių varžovų ir po truputį ėmė paleisti rungtynes. Tiesa, „Remza & Langvila“ ekipos persvara niekad nebuvo itin didelė, todėl BC „Bitdefender“ paskutinėmis minutėmis dar bandė atsitiesti, rengė skubotas atakas ir nenuleido rankų, tačiau galiausiai jiems teko pripažinti šeimininkų pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 59:49.

„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Telia“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 15:44 val.)„Adma“ po permainingos kovos palaužė BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 20:55 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)Išnaudojusi ūgio persvarą „Remza & Langvila“ įveikė BC „Bitdefender“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:49 val.)Atkaklioje kovoje „Remza & Langvila“ palaužė „Alaina“ (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo pabaigė BC „Bitdefender“ sezoną (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 16:14 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Bitdefender“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (84:74) (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:58 val.)