Dakra - Košmaras vs Freda (72:81)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 11 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Freda“ pusfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Dakrą ‒ Košmarą“

2019 balandžio 11 d., Ketvirtadienis, 21:32 val., peržiūros: 710

Balandžio 10 d., ketvirtadienį, Kaustos sporto salėje įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės pirmosios 1/2 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Dakra – Košmaras“ ir svečiai – „Freda“.

Rungtynės prasidėjo uraganiniu svečių puolimu, kuris sužaidus dvi minutes leido jiems pirmauti 2:11. Visgi, tritaškiais metimais „Dakra – Košmaras“ labai greitai išlygino rungtynių rezultatą, tačiau keliais dvitaškiais kėlinį užbaigę „Freda“ krepšininkai pirmą kėlinuką laimėjo 18:22.

Antrajame kėlinyje du D. Eidukyno tolimi metimai leido šeimininkams priartėti iki 26:29. Ir toliau „Dakra – Košmaras“ alsavo „Fredai“ į nugarą, tačiau pasivyti varžovų nepavyko ir po antro kėlinuko svečiai pirmavo 38:43.

Trečiajame kėlinuke „Freda“ spurtavo ir įpusėjus kėliniui jau pirmavo dviženkliu pranašumu 43:57. Tačiau po minutinės pertraukėlės „Dakra – Košmaras“ per minutę atžaidė septynis taškus ir priartėjo iki 50:57. Visgi, kėlinio pabaigoje „Freda“ vėl atstatė keturiolikos taškų persvarą 52:66.

Ketvirtame kėlinuke „Dakra – Košmaras“ krepšininko V. Šimaičio tolimi metimai likus vienai minutei leido šiems priartėti iki 72:76. Bet tai buvo viskas, ką šeimininkai sugebėjo šiame kėlinyje parodyti. Galutinis susitikimo rezultatas 72:81 (18:22, 20:21, 14:23, 20:15).

„Norvelina“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Dakra – Košmaras“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Festo“ atlošė 22 taškus, bet visgi krito prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Freda“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:38 val.)„Freda“ įtikinamai įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Dakra ‒ Košmaras“ pranašumą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Freda“ pergale pradėjo ketvirtfinalį (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:21 val.)Kauno „Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Dakra-Košmaras“ komandą (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ (62:58) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 15:45 val.)„Fredos“ ekipa neatsilaikė prieš „Modernitos“ puolimą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 23:04 val.)