Coca-Cola vs Vilmista (78:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ susitvarkė su „Vilmista“

2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 20:06 val., peržiūros: 777

Sausio 20 d., sekmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Coca-Cola“ (8/2) ir svečiai – „Vilmista“ (4/7).

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, pirmaujanti komanda keitėsi beveik po kiekvienos atakos ir tik kėlinio pabaigoje R. Mačiulaičio metimai leido „Coca-Colai“ atitrūkti – 21:15.

Antrajame kėlinuke šeimininkai labai greitai įgijo dviženklę persvarą, o po po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 39:31.

Trečiajame kėlinyje vyko apylygus žaidimas, tačiau „Coca-Colai“ pavyko atstatyti dviženklį pranašumą – 56:44.

Įpusėjus lemiamam kėliniui „Vilmista“ šiek tiek priartėjo – 63:54. Tačiau atkurti intrigos rungtynėse jau nebepavyko. Galutinis susitikimo rezultatas 78:66 (21:15, 18:16, 19:15, 20:20).

„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Adma“ nesunkiai nugalėjo „Vilmista“ (94:65) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:01 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „Vilmista“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Coca-Cola“ nesunkiai laimėjo pirmą savo kovą svečiuose pas „Alaina“. (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Freda“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Vilmista“ komandą (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“ (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Coca-Cola“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „ASS Endress + Hauser“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Coca-Cola“ eliminavo „Artstone“ iš tolimesnės kovos (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)