Modernita vs Freda (103:73)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 21:35 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Fredos“ ekipa neatsilaikė prieš „Modernitos“ puolimą

2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 23:04 val., peržiūros: 779

Antradienį, gruodžio 4 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko „Modernita“ (7/0) ir svečių teisėmis žaidę „Fredos“ (4/2) krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo greitu ir rezultatyviu abiejų ekipų žaidimu. Nors po trijų tolimų metimų „Modernita“ iškart išsiveržė į priekį, tačiau V. Janušonio ir A. Dabožinsko metimai labai greitai išlygino rungtynių rezultatą. Toliau rungtynėse sekė šeimininkų ekipos tritaškių serija, po kurios skirtumas tapo dviženkliu – 39:28.

Antrajame kėlinyje „Modernita“ nestabdė apsukų ir greitų atakų bei taiklių tolimų metimų dėka dar labiau nutolo – 68:44.

Trečiajame kėlinuke šeimininkai dar nutolo – 79:48. Bet tada „Fredos“ ekipa po dviejų A. Dabožinsko tritaškių spurtavo ir sugebėjo priartėti iki 82:66.

Ketvirtajame kėlinuke svečiai nerodė didelio noro nei gynyboje, nei puolime, kuo pasinaudoję šeimininkai įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 103:73.

„Festo“ namuose neprilygo „Modernita“ snaiperiams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:27 val.)„Freda“ turėjo pripažinti „TransUnion“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:34 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė „Modernita“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Freda“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Vilmista“ komandą (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„Freda“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:38 val.)Nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ nesunki „Hipocredit.lt“ ekipos pergalė prieš „Modernitą“ (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:01 val.) „Hipocredit.lt“ įveikė „Modernitą“ ir per žingsnį nuo didžiojo finalo (2019 balandžio 05 d., penktadienis, 21:50 val.)Du kėlinius lygiai žaidę Freda vyrai neatlaikė Modernita spaudimo (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 00:50 val.)„Freda“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:37 val.)