Rimo & Patikima linija vs Best 4 You (90:86)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Permainingose rungtynėse „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Best 4 You“ (90:86)

2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 19:21 val., peržiūros: 684

Vasario 24d., Sekmadienį, 17:15val., Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių,Mažosios taurės, J pogrupio, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Rimo & Patikima linija“ ir svečiai – „Best 4 You“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia abiejų ekipų kova taškas į tašką. Įpusėjus kėliniui 2 taškais pirmavo svečiai (7:9). Likusią pirmojo kėtvirčio dalį komandos ir toliau žaidė apylygiai – 19:19. Antrojo kėlinio pradžioje 7 taškų atkarpą surengę „Best 4 You“ išsiveržė 7 taškais, o įpusėjus ketvirčiui padidino persvarą iki 9 (27:36). Antroje kėlinio dalyje pradėjo ryškėti svečių lyderis – M.Maslenikovas, kuris per visas rungtynes pelnė net 49 taškus ir įmėtė 12 tritaškių. Tuo tarpu „Rimo & Patikima linija“ antrojo ketvirčio pabaigoje persverė rezultatą savo naudai ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę – 47:45.

Antrąją rungtynių dalį užtikrintai pradėjo „Rimo & Patikima linija“ padidindami savo persvarą iki 10-ies, o varžovams neleido pelnyti taškų 4 trečiojo kėlinio minutes. Vis gi, trečiąjame ketvirtyje 5 tolimus metimus smeigęs M.Maslenikovas, sugražino savo ekipai pranašumą – 63:64. Ketvirtąjį kėlinį tritaškiu metimu pradėję šeimininkai persverė rezultatą, tačiau po kiek laiko pirmaujančios ekipos vaidmenį vėl perėmė „Best 4 You“ ekipa. Praėjus kiek daugiau nei 2 ketvirtojo kėlinio minutėm „Rimo & Patikima linija“ krerpšininkai surengė 9:0 spurtą ir susikrovė 7 taškų pranašumą (77:70). Įpusėjus ketvirčiui svečiai varžovus pasivijo (80:76), tačiau vėl gerą atkarpą sužaidę šeimininkai atsiplėšė ir likus kiek mažiau nei 2 minutėm iki rungtynių pabaigos ekipas skyrė 11 taškų (90:79). Nors „Rimo & Patikima linija“ likusią kėlinio dalį sužaidė sausai, svečiams pritrūko laiko ir pergalę šventė „Rimo & Patikima linija“ – 90:86 (19:19, 28:26, 16:19, 27:22).

„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)Visas rungtynes priekyje buvę „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:22 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:15 val.)„Rimo & Patikima linija“ tik ketvirtį priešinosi „Artstone“ komandai (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:16 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Celsio“ pranašumą (2019 kovo 19 d., antradienis, 23:23 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Ulmo“ ekipą ir paliko pastaruosius be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)Tik po atkaklios kovos „Vėjų liniją & Garliavos duona“ įveikę „Best 4 You“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:23 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Omega“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Freda“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Rimo & Patikima linija“ ekipos (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:41 val.)