Telia vs Festo (86:55)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 21:35 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Telia“ sutriuškino „Festo“ ekipą

2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 23:54 val., peržiūros: 894

Trečiadienį, sausio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos „Telia“ bei svečių „Festo“. Aikštelės šeimininkai jau nuo pat pirmųjų minučių griebė jautį už ragų ir pabėgo nuo savo varžovų. Vėliau jie tik dar labiau padidino savo pranašumą ir įtvirtino pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie smeigė kelis tritaškius, puikiai gynėsi ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau „Telia“ ekipos puolimas nebuvo toks ryškus, tačiau pranašumo jie nešvaistė ir išlaikė dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:10. Antrojo ketvirčio metu komandos ir toliau nedemonstravo gero puolimo ir sužaidus jau aštuonias minutes, abi komandos, sudėjus, pelnė vos dešimt taškų. Per likusį kėlinio laiką „Festo“ ekipos deficitas tik padidėjo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:17.

Trečiojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai atgaivino savo puolimą ir per šį kėlinį pelnė beveik tiek pat taškų kiek per pirmąjį ketvirtį. Tuo tarpu „Festo“ ir toliau strigo puolime ir leido savo varžovams pabėgti jau triuškinančiu atstumu. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 67:29. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Telia“ ekipa iškovojo daugiau nei užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 86:55.

„Hidraulit“ įveikė „Festo“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 16:17 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:55 val.)BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)„Telia“ išlošė pergalę prieš „Alaina“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Vilmista“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Festo“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:01 val.)„Telia“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 15:44 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Festo“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:09 val.)