Festo vs Modernita (56:105)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo“ namuose neprilygo „Modernita“ snaiperiams

2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 22:27 val., peržiūros: 828

Lapkričio 20 dieną, 20:00 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko “Įmonių” lygos komandos “Festo” (šeimininkai) ir “Modernita” (svečiai). Rungtynėse „Festo“ komandai nepavyko rasti priešnuodžių varžovų snaiperiams ir nusileido „Modernita“ komandai. Rungtynės baigėsi rezultatu 56:105 (9:25, 20:33, 12:23, 15:24).

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandų žaidimas aiškiai skyrėsi. Šeimininkai pasimetę sunkiai rezgė atakas, metė neparuoštus, skubius metimus, kurių dauguma skrido pro šalį. Tuo tarpu svečiai žaidė labia susikaupę, atliko tikslius perdavimus ir metė gerai paruoštus metimus. Taiklus metimai leido svečiams laimėti pirmą kėlinį (9:25). Antrojo kėlinio pradžioje “Modernita” surengė tritaškių lietų ir atitrūko nuo varžovų 26 taškų skirtumu. Baigiantis antrai rungtynių pusei šeimininkai jau atsilikinėjo 29 taškų skirtumu (29:58).

Antroje rungtynių pusėje situacija aikštelėje mažai keitėsi. Svečiai toliau didino savo pranašumą, kol rungtynių pabaigoje pirmavo 49 taškais ir šventė pergalę rezultatu 56:105.

“Modernita“ komandos treneris D.Špakauskas: „Susirinkom šiandien negausiai, vos penki žmonės. Vyrai šaunuoliai, gerai kovojo, netaupė jėgų. Norėčiau atkreipti dėmėsį į vieną žaidėją – Justinas Pocius. Jis vertas aukštensio už „A“ lygos lygio. Turi žaist aukščiau ir komandos turėtų atsižvelgti į tai ir imti jį kol jaunas.“

„Fredos“ ekipa neatsilaikė prieš „Modernitos“ puolimą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 23:04 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė „Modernita“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:23 val.) „Hipocredit.lt“ įveikė „Modernitą“ ir per žingsnį nuo didžiojo finalo (2019 balandžio 05 d., penktadienis, 21:50 val.)„Festo“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį prieš „Celsis“ ekipą (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:07 val.)„Festo“ antrą kartą įveikė „Celsį“ ir pateko į pusfinalį (serija 2:0) (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:04 val.)„Festo“ antrose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Hidraulit“ ir išlygino serijos rezultatą (1:1) (2019 kovo 19 d., antradienis, 20:57 val.)„Festo“ per paskutines minutes susitvarko su „Remza ‒ Langvila“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)Po atkaklios kovos „Modernita“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:01 val.)Įmonių lygos komanda „Festo“ nepasipriešino “Lemora & Minaltra & Deirama” komandai (2018 spalio 30 d., antradienis, 21:50 val.)