Artstone vs ASS Endress + Hauser (73:59)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Artstone“ pasiekė užtikrintą pergalę

2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 17:50 val., peržiūros: 531

Sausio 20 dieną, 16:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Artstone“ (šeimininkai) ir „ASS Endress + Hauser“ (svečiai). Nors pirmoje rungtynių dalyje abi ekipos žaidė gana lygiai, tačiau po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė „Artstone“ ir pasiekė pergalę rezultatu 73:59 (15:15, 19:16, 21:19, 18:9).

Rungtynių pradžia nebuvo itin rezultatyvi, tačiau komandos žaidė labai lygiai, skirtumas visą laiką išliko vos keli taškeliai ir nei viena pusė nenutolo. Antrame ketvirtyje taip pat didelių permainų neįvyko, komandos vis dar daug dėmesio skyrė gynybai ir prasidedant ilgajai pertraukai „Artstone“ pirmavo tik nežymiu pranašumu 34:31.

Antroje rungtynių dalyje „Artstone“ greitai padidino savo praanšumą ir nuo to momento skirtumas tarp ekipų išliko maždaug dešimt taškų. Abi komandos šiandien rungtyniavo gana kietai, buvo užfiksuotos ir kelios nesportinės pražangos, o priekyje vis dar išliko „Artstone“. Rungtynėms artėjant į pabaigą intrigos nebeliko, „ASS Endress + Hauser“ nuleido rankas ir galiausiai pripažino varžovų pranašumą 73:59.

„ASS Endress + Hauser“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:50 val.)Artstone užtikrintai nugalėjo Hidraulit (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:58 val.)„Artstone“ įtikinama pergale finišavo grupės varžybose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:08 val.)„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Adma“ atsirevanšavo „Artstone“ ekipai už pralaimėjimą pirmame rate (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:42 val.)„ASS Endress + Hauser“ vos išnešė sveiką kailį ir iškovojo pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Artstone“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 20:48 val.) „Norvelina“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:38 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Modernita“ nesunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:03 val.)