Freda vs Vilmista (83:73)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 30 d., Antradienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Freda“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Vilmista“ komandą

2018 spalio 30 d., Antradienis, 22:18 val., peržiūros: 869

Antradienį, spalio 30 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Freda“ bei svečių „Vilmista“. Tris ketvirčius komandos kovojo labai apylygiai, tačiau rungtynių lūžis įvyko lemiamo ketvirčio metu, kurį užtikrintai laimėjo „Freda“ ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri netrukus įgijo šešių taškų pranašumą. Visgi, aikštelės šeimininkai gan aktyviai gynėsi savo aikštelės pusėje ir perimė kelis kamuolius, kurie leido pelnyti lengvus taškus. Netrukus „Freda“ persvėrė rezultatą savo naudai ir „Vilmista“ ekipai teko panaudoti jau antrąją minutės pertraukėlę. Per likusį kėlinio laiką svečiai braukė savo atsilikimą perpus, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:17. Antrojo kėlinuko pradžioje kiek geriau atrodė „Vilmista“, kuri po kurio laiko įsiveržė į priekį. Vėliau „Fredos“ ekipa susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir laikė mažą pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:35.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus persvėrė rezultatą ir skaičiavo jau šešių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas per daug nepakito. Visgi, pačioje ketvirčio pabaigoje „Freda“ smeigė dvi taiklias tolimas bombas ir persvėrė rezultatą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:55. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo „Freda“ ir netrukus padidino savo pranašumą iki septynių taškų. Šeimininkai ir toliau nemažino apsukų ir toliau aktyviai gynėsi prieš savo varžovus. Perimė nemažai kamuolių, didžiąją dalį taškų pelnė greitose atakose ir jau skaičiavo dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Vilmistai“ nepavyko išlipti sausiems iš balos ir „Freda“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 83:73.

Martynas Gailiūnas („Freda“):
“Priešininkai pavargo, o mes stengėmės žaisti kuo greičiau ir užbėgti į greitas atakas, ko pasekoje pavyko ir iškovojom pergalę.“

„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Coca-Cola“ susitvarkė su „Vilmista“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Adma“ nesunkiai nugalėjo „Vilmista“ (94:65) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:01 val.)„Freda“ įtikinamai įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)„KTK – Enerstena“ įveikė „Fredos“ ekipą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:27 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Fredą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Freda“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:38 val.)„Fredos“ ekipa neatsilaikė prieš „Modernitos“ puolimą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 23:04 val.)