Alaina vs Coca-Cola (57:84)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Coca-Cola“ nesunkiai laimėjo pirmą savo kovą svečiuose pas „Alaina“.

2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 23:46 val., peržiūros: 1070

Spalio 22 dieną, 21:10 val., Kauno Antano Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko Įmonių lygos komandos “Alaina” (šeimininkai) ir “Coca-Cola” (svečiai). Pirmoje sezono kovoje svečių komanda „Coca-Cola“ nesunkiai laimėjo prieš „Alaina“. Rungtynės baigėsi rezultatu 57:84 (10:17, 9:21, 17:29, 21:17).

Pirmo kėlinio pradžia buvo ganėtinai įtempta. Per 7 minutes komandos sumetė tik po 8 taškus. Tačiau svečiai „užsikūrė“, surengė spurtą ir laimėjo kėlinį rezultatu (10:17). Antro kėlinio pirmoje pusėje šeimininkams pavyko šiek tiek pristabdyti varžovus. Tačiau per paskutinias 4 minutes „Alaina“ nepelnė nei taško. Tuo tarpu „Coca-Cola“ sumetė 8 taškus ir pirmąją rungtynių pusę baigė rezultatu (19:38).

Antroje rungtynių pusėje svečių komanda išbėgo į aikštelę labiau susikaupę ir tolygiai didino pranašumą. Tačiau šeimininkai stengėsi ir sumetė daugiau taškų nei per pirmuosius kėlinius. „Coca-Cola“ vis didino skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu (36:67). Ketvirtajame kėlinyje svečiai šiek tiek atsipalaidavo ir „Alaina“ pasinaudojusi proga laimėjo kėlinį. Bet „Coca-Cola“ šias rungtynes laimėjo rezultatu (57:84).

“Coca-Cola“ komandos treneris A.Rimkus: „Visas branduolys išliko nuo pernai, pasipyldėm tik dvejais naujais, bet gerais gynėjais. O pergalę lėmė energija, nusiteikimas ir nebloga gynyba.“

„Coca-Cola“ susitvarkė su „Vilmista“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“ (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Omega“ neturėjo daug vargo su „Alaina“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Coca-Cola“ nebarsto taškų ir iškovojo pergalę prieš „Vilmista“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „Vilmista“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Telia“ išlošė pergalę prieš „Alaina“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Coca-Cola“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „ASS Endress + Hauser“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Coca-Cola“ eliminavo „Artstone“ iš tolimesnės kovos (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)V. Stočkaus tritaškiai atnešė „Coca-Colai“ sunkią pergalę prieš „Artstone“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:39 val.)