Alaina vs Remza & Langvila (78:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 21 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Atkaklioje kovoje „Remza & Langvila“ palaužė „Alaina“

2019 sausio 21 d., Pirmadienis, 22:44 val., peržiūros: 606

Sausio 21 dieną, 21:10 val., Kauno A. Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “Įmonių” lygos komandos “Alaina” (šeimininkai) ir “Remza & Langvila” (svečiai). Tris kėlinius pirmavusi „Alaina“ palūžo paskutiniame ir “Remza & Langvila”. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:83 (26:20, 17:19, 21:21, 14:23).

Pirmajame kėlinyje komandos išbėgo gerai nusiteikę ir susikaupę. Visą kėlinį skirtumas tarp komandų buvo minimalus, tačiau šiek tiek pirmavo “Remza & Langvila”. Kėlinio pabaigoje kelis tolimus metimus įmetusi „Alaina“ išsiveržė į priekį ir po pirmo kėlinio rezultatas 26:20 šeimininkų naudai. Antro kėlinio pradžioje „Alaina“ komandos puolimas šiek tiek užstrigo. Tuo pasinaudoję varžovai greitai išlygino rezultatą ir pusę kėlinio komandos kovėsi taškas į tašką. Antroje kėlinio pusėje šeimininkams vėl pavyko šiek tiek įgyti pranašumą ir baigiantis pirmai rungtynių pusei „Alaina“ priekyje rezultatu 43:39.

Trečiąjį kėlinį komandos sužaidė lygiosiomis. Šeimininkams puikiai sekėsi atakuoti iš toli, kas tapo rimta problema varžovams, tačiau šiems pavyko puolime regzti rezultatyvias ir kėlinuko gale „Alaina“ priekyje rezultatu 64:60. Ketvirtajame kėlinyje „Remza & Langvila” išbėgo daug labiau energingesni ir nusteikę. Per pusę kėlinio šiems pavyko persverti rezultatą ir įgyti 9 taškų pranašumą. Iki rungtynių pabaigos šeimininkams pavyko šiek tiek sukurti intrigos. Likus pusei minutės atsilikinėjo tik 3 taškais, tačiau greitoje atakoje “Remza & Langvila” pelno du taškus ir likus kelioms sekundėms galėjo džiaugtis pergale. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:83.

“Remza & Langvila” komandos treneris: „Na buvo sunkios rungtynės, bet manau mum pavyko juos nuvarginti, nes jų buvo mažiau. Mūsų komandoje taip trūko nemažai žaidėjų, bet džiaugiamės pergale.“

„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)Išnaudojusi ūgio persvarą „Remza & Langvila“ įveikė BC „Bitdefender“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:49 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:37 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Remza & Langvila“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Remza & Langvila“ pasiekė vieną lengviausių sezono pergalių (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Bitdefender“ įveikė „Alainą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 23:16 val.)