Modernita vs Hidraulit (83:53)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 23 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53)

2018 spalio 23 d., Antradienis, 23:42 val., peržiūros: 928

Spalio 23d., Antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos, D pogrupio, reguliariosios rungtynės, tarp: šeimininkų – „Modernita“ ir svečių – „Hidraulit“.

Rungtynės aktyviai pradėjo šeimininkai, gera gynyba vertė varžovus klysti ir nuo pat rungtynių pradžios kontroliavo žaidimo tempą, antroje pirmojo kėlinio pusėje „Modernita“ susikrovė dviženklį pranašumą, o kėlinio pabaigoje jį dar labiau padidino. Svečiai strigo puolime, o visus pirmojo kėlinio taškų pelnė tik 1 komandos žaidėjas – I.Jasiulevičius 24:10. Antrame kėlinyje „Hidraulit“ puolimas pagerėjo, tačiau didžiąją taškų dalį pelnė tas pats žaidėjas, svečių taikyta zoninė gynyba daug įtakos neturėjo, o „Moderinta“ dar labiau nutolo nuo varžovų – 45:26.

Antros rungtynių pusės pradžioje keitėsi ne daug kas, šeimininkai sugebėjo išlaikyti tempą ir neprisileisti varžovų – 64:41. Šiek tiek daugiau nei pusę komandos taškų pelniusiam „Hidraulit“ ekipos lyderiui nebepavyko savo ekipai padėti sumažinti skirtumo ir solidžią pergalę šventė „Modernita“ – 83:53 (24:10, 21:16, 19:15, 19:12).

„Modernita“ Komandos treneris: Darius Špakauskas:

Pirmos varžybos po vasaros, pirmą kartą susirinkom. Dvitaškiai – viskas gerai, su tritaškiais dar reiktų padirbėti, nauja komanda, viską šlifuojam, derinam ir einam pergalių link.

„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:49 val.)„Modernita“ nepaliko vilčių „TransUnion“ komandai (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:31 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)„Modernita“ be didesnio vargo nugalėjo „ASS Endress + Hauser“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 01:21 val.)„Modernita“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KTU“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66) (2018 spalio 30 d., antradienis, 23:22 val.)„Modernita“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „TransUnion“ (75:45) (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Modernita“ sutriuškino „VĮ „Kelių priežiūrą“ (101:41) (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Modernita“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:24 val.)