ASS Endress + Hauser vs Vilmista (90:96)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „ASS Endress + Hauser“ (96:90)

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 20:32 val., peržiūros: 703

Sausio 13d., Sekmadienį, 16:15val., LSMU sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „ASS Endress + Hauser“ ir svečiai – „Vilmista“.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, į priekį įsiverždami 8:2, tačiau „Vilmista“ greit sumažino atsilikimą (8:7). Įpusėjus kėliniui šeimininkams vėl šiek tiek pavyko atsiplėšti tačiau porą sėkmingų atakų surengę svečiai varžovus prisivijo – 26:25. Antrojo kėlinio pradžioje „Vilmista“ rezultatą persverė savo naudai ir padidino iki 6 taškų (30:36), svečiams pavyko išlaikyti pranašumą iki pat pirmosios rungtynių pusės pabaigos – 38:42.

Antros rungtynių pusės pradžioje iniciatyvą perėmė „ASS Endress + Hauser“, tačiau visą trečiąjį kėlinį vyko atkakli kova – 58:56. Ketvirtąjį kėlinį sėkmingai pradėję šeimininkai susikrovė 8 taškų prananašumą (64:56). Skirtumą greit sumažinę „Vilmistos“ krepšininkai persverė rezultatatą (66:67). Kėlinio pabaigoje ekipos kovojo taškas į tašką, G.Šuklevičius gavo progą persverti rezultatą svečių naudai, tačiau krepšininkui pavyko realizuoti tik 1 baudos metimą, o „ASS Endress + Hauser“ nepavyko surengti sėkmingos paskutinės atakos ir ekipoms teko aiškinti santykius pratęsime.

Pratęsime siautė svečių įžaidėjas A.Olberkis, kuris per pratėsimą pelnė net 12 taškų ir padėjo „Vilmistai“ iškovoti pergalę – 90:96 (26:25, 12:17, 20:14, 16:18, 16:22).

„Vilmista“ Mantas Vilimas:

Ištikrųjų tai labai džiaugiuosi pergalę, nes šiais metais antra pergalę iš dviejų. Varžovai tikrai stiprūs, labai didžiuojuos savo komanda, šiandien tikrai pakankamai gerai sulošem puolime, gynyboj galėtume ir geriau.

Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)Atkaklioje kovoje pergalę prieš „Vilmista“ pasiekė “ASS Endress+Hauser” (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Modernita“ be didesnio vargo nugalėjo „ASS Endress + Hauser“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 01:21 val.)„Coca-Cola“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „ASS Endress + Hauser“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Adma“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „ASS Endress + Hauser“ krepšininkais (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:41 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę „ASS Endress + Hauser“ iškovojo pergalę (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:02 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)„Vilmista“ ketvirtfinalio pirmame susitikime palaužė „Acme grupę“ (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Vilmista“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Festo“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:01 val.)