Norvelina vs Vilmista (79:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu

2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 18:52 val., peržiūros: 610

Sekmadienį, sausio 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Norvelina“ bei svečių „Vilmista“. Pirmoje rungtynių pusėje savas sąlygas diktavo svečių ekipa, tačiau antroje rungtynių pusėje jiems pritrūko jėgų ir pergale džiaugėsi aikštelės šeimininkai.

Rungtynes komandos pradėjo gana lėtai. Didžioji dalis komandų metimų skriejo pro šalį ir rungtynių pradžia tikrai nebuvo rezultatyvi. Sužaidus pusę ketvirčio, ekipos buvo pelniusios vos po penkis taškus. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė. „Norvelina“ ir toliau labiau rėmėsi tritaškiais metimais, kurie dažniausiai buvo netaiklūs, o „Vilmista“ kantriai žaidė puolime ir įgijo smulkų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:13. Antrojo kėlinuko metu kur kas pranašesni atrodė „Vilmistos“ vyrai, kurie po truputį tolo nuo savo varžovų ir vienu metu jau skaičiavo dviženklį pranašumą. Visgi, ketvirčio pabaigoje aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 10:3 ir pradėjo kvėpuoti savo varžovams į nugarą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Norvelina“ gana greitai lygino rezultatą, o vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Visgi, ketvirčiui einant į pabaigą, svečiams, kurie susirinko vos penkiese, baiginėjosi jėgos ir jie paleido savo varžovus į priekį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:49. Lemiamo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai skaičiavo jau dviženklį pranašumą, tačiau tuomet aštuonis taškus paeiliui pelnė svečiai ir grįžo į kovą dėl pergalės. Per likusį kėlinio laiką „Vilmistai“ taip ir nepavyko pavojingai priartėti prie savo varžovų ir pakovoti dėl pergalės. „Norvelina“ iškovojo pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas 79:69.

„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „Vilmista“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Coca-Cola“ susitvarkė su „Vilmista“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 20:05 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Norvelina“ vakaro trileryje palaužė įkandin žengusius „Artstone“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 23:16 val.)„Norvelina“ antrą kartą įveikė „KTK ‒ Enersteną“ ir pateko į ketvirtfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 19:39 val.)„Freda“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Vilmista“ komandą (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:49 val.)„Adma“ nesunkiai nugalėjo „Vilmista“ (94:65) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:01 val.)