Ryterna vs Elektrėnų „Pastolinis“ (94:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Antroje rungtynių pusėje pagerinę gynybą „Ryternos“ krepšininkai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“

2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 19:30 val., peržiūros: 782

Trečiadienį, lapkričio 7 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Ryterna“ (3/0) bei svečių Elektrėnų „Pastolinio“ (1/1).

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai, o įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus 15:15. Ir toliau susitikimas klostėsi taškas į tašką ir po pirmo kėlinuko rezultatas ir toliau laikėsi lygus – 24:24.

Antrasis kėlinukas prasidėjo Elektrėnų „Pastolinio“ mažu spurtu ir po R. Vičkačkos tolimo metimo svečiai buvo priekyje 29:35. Nors „Ryterna“ ir pasivijo varžovus 40:40, bet pirmus du ketvirčius be gynybos žaidę šeimininkai ir toliau leido lengvai svečiams pelnyti taškus, kurie tuo pasinaudoję pirmavo po dviejų kėlinių 49:53.

Trečiajame kėlinuke M. Giedraičio ir E. Straigio metimai leido šeimininkams įsiveržti į priekį 62:55. Visgi, labai greitai Elektrėnų „Pastolinis“ išlygino rezultatą, bet M.Giedraitis metimais iš po krepšio vėl leido šeimininkams atitolti – 71:63.

Ketvirtajame kėlinuke išnaudodami ūgio persvarą „Ryterna“ padidino savo persvarą iki dviženklės, kurią ir išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis susitikimo rezultatas 94:83 (24:24, 25:29, 22:10, 23:20).

Atkakliose rungtynėse ‒ „KTK ‒ Enerstenos“ pergalė prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:09 val.)Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 19:34 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Antroje rungtynių pusėje lyg iš natų žaidusi „Ryterna“, aštuntfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 20:06 val.)Dramatiškoje pabaigoje „Dakra ‒ Košmaras“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ ir žengė į pusfinalį (67:66) (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Ulmas“ nepasipriešino prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (48:99) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 00:00 val.)Vos penkiese susirinkę „Ryterna“ įveikė „Celsį“ (75:68) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:59 val.)Gerą tritaškių pataikymą pademonstravę ,,Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkams (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:33 val.)„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)