Artstone vs Freda (78:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Artstone“ rungtynių pabaigoje įveikė „Fredą“

2018 spalio 29 d., Pirmadienis, 23:04 val., peržiūros: 815

Pirmadienį, spalio 29-ąją dieną buvo sužaistos KKL „Švyturys GO-Nealkoholinis“, Įmonių lygos, A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Artstone“ ir svečių „Freda“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai, tačiau nelabai rezultatyviai – aukštą žaidimo tempą lydėjo klaidos ir netaiklūs metimai. Sužaidus pusę kėlinuko komandas skyrė vos vienas metimas (10:8). Tačiau svečiai žymiai sėkmingiau sužaidė antrąją kėlinio dalį ir įgijo dviženklį pranašumą – 16:26. Antrasis ketvirtis ir toliau geriau klostėsi „Fredai“, kurie beveik visą ketvirtį užtikrintai pirmavo dviženkliu skirtumu. J. Jokšo vedama „Artstone“ komanda prieš ilgąją pertrauką šiek tiek prisivijo varžovus – 33:42.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir per keturias minutes sugebėjo ne tik išlyginti rezutlatą, bet ir išsiveržti įpriekį (45:44). Tiesa, svečiai antroje kėlinio pusėje irgi atkuto ir vėl išsiveržė į priekį, o prieš lemiamą rungtynių dalį turėjo 4 taškų persvarą – 54:58. Ketvirtasis ketvirtis ir vėl geriau prasidėjo šeimininkams, kurie tieisog bombardavo varžovų krepšį tolimais metimais ir sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio turėjo jau 11 taškų persvarą (74:63). „Freda“ kilo į lemiamą šturmą ir po truputį mažino savo deficitą ir likus žaisti pusantros minutės komandas vėl skyrė vos vienas metimas, tačiau šeimininkai kiek tiksliau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę rezultatu – 78:77 (16:26, 17:16, 21:16, 24:19).

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Fredą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:27 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Artstone“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 20:48 val.)„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:00 val.)„KTK – Enerstena“ įveikė „Fredos“ ekipą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:27 val.)„Artstone“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:50 val.)Atkaklioje kovoje „Artstone“ po pratęsimo palaužė „Hidraulit“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:53 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.)„Artstone“ įtikinama pergale finišavo grupės varžybose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:08 val.)„Freda“ įtikinamai įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Freda“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Vilmista“ komandą (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:18 val.)