Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Festo (63:74)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Festo“ iškovojo užtikrintą pergalę

2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 19:12 val., peržiūros: 814

Trečiadienį, lapkričio 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Menų kambarys & BC „Rhino“ bei svečių „Festo“. Aikštelės šeimininkai savo varžovams priešinosi tik pirmojo kėlinuko metu, o per kitus du antrus kėlinius, svečiai sutvarkė visus reikalus ir šventė pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo ne itin rezultatyviu žaidimu ir sužaidus pusę ketvirčio, abi komandos buvo pelniusios vos po penkis taškus. Vėliau „Festo“ ekipai buvo pavykę įgyti keturių taškų pranašumą, bet tuomet geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir perimė rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:14. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie puikiai atrodė gynyboje bei puolime ir netrukus skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Vėliau komandos pradėjo žaisti taškas į tašką ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:40.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Festo“. Nors pradžiai jie strigo „Menų kambarys & BC „Rhino“ gynyboje, tačiau vėliau jie smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir įgijo jau 20-ies taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir svečiai išlaikė turėtą pranašumą savo rankose. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 41:61. Lemiamas rungtynių kėlinys teliko tik formalumas. Aikštelės šeimininkams nepavyko įkąsti savo varžovams. „Festo“ iškovojo užtikrintą pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas 63:74.

Linas Stankevičius („Festo“):
“Džiaugiamės iškovoję pergalę“.

„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 19:08 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 19:11 val.)„Festo“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 16:38 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo“ krito per pratęsimą (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Festo“ namuose neprilygo „Modernita“ snaiperiams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:27 val.)„Festo“ atlošė 22 taškus, bet visgi krito prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)Įmonių lygos starte ‒ „Hidraulit“ triuškinanti pergalė (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ palaužė „Festo“ ir iškovojo Įmonių lygos Mažosios taurės 3 vietą (2019 balandžio 20 d., šeštadienis, 13:22 val.)