KAUNO AUTOBUSAI vs SPORTO FĖJA & IV (81:75)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 02 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„Kauno Autobusai“ po nelengvos kovos įveikė „Sporto fėją & IV“

2009 vasario 03 d., Antradienis, 02:12 val., peržiūros: 5871

Šiandien (02.03) Kauno energijos sporto salėje vyko „Įmonių + “ lygos rungtynės tarp „Kauno Autobusų“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių - „Sporto fėjos & IV“ komandų. Rugtynės vyko labai atkakliai. Pirmavo tai viena, tai kita komanda ir tik paskutinėmis minutėtis paaiškėjo jog šį vakarą stipresni buvo „Kauno Autobusai“ nugalėję savo varžovus rezultatu 81-75.

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių komandos dviem metimais po kurių svečiai buvo priekyje 0-5, tačiau tuo pačiu atsakė ir aikštelės šeimininkai ir sužaidus dvi minutes rezultatas tapo lygus. Kėlinio viduryje iniciatyvą perėmė „Kauno Autobusai“, tačiau kėlinio pabaigoje „Sporto fėjos & IV“ komanda persvėrė rezultatą savo naudai ir laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 19-21.

Antrojo kėlinio pradžioje buvo netikėtas svečių komandos spurtas, po kurio rezultatas tapo 19-28, tačiau po minutės pertraukėlės sėkmingai atakuodami iš vidutinio nuotolio „Kauno Autobusai“ ir vėl pavijo savo varžovus. Kėlinio pabaigoje jie perėmė iniciatyvą ir laimėjo antąjį kėlinuką. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 38-35, „Kauno Autobusų“ komandos naudai.

Trečiame kėlinyje abi komandos demonstravo labai panašų ir tolygų krepšinį, o aikštelės šeimininkai ne tik išlaikė savo trapią persvarą, bet ir ją padidino. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 60-55.

Po pertraukėlės žaidimas aikštelėje nedaug pasikeitė: ketvirtame kėlinyje abi komandos puikiai gynėsi ir demonstravo gerą puolimą, tačiau svečiams pavyko puikiai spurtuoti ir jie kėlinio viduryje pirmavo jau 68-73. Paskutinės minutės buvo lemtingos, todėl „Kauno Autobusai“ kilo į lemiamą priešininkų komandos šturmą. Jiems pavyko sumažinti skirtumą, o likus iki rungtynių pabaigos vos dviems minutėms rezultatas tapo lygus. Dar viena nesėkminga „Sporto fėjos & IV“ ataka ir „Kauno Autobusai“ po E. Juškevičiaus dvitaškio įsiveržė į priekį 75-73. Paskutine minute netaikliai atakavusiems „Sporto fėjos & IV“ krepšininkams beliko tik bauduoti priešininkus, todėl skirtumas išaugo ir atkaklios rungtynės baigėsi rezultatu 81-75.

Kauno „Autobusai“ atsilaikė prieš „Sporto fėjos“ stebuklus (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 23:31 val.)„Kauno autobusų“ pergalė po atkaklios kovos prieš „Servisa-ICT“ (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 01:20 val.)"Kauno autobusai" po sunkios kovos įveikė "Trys medžiai" ekipą (VIDEO) (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 23:54 val.)„Kauno Autobusai“ nepasigailėjo „Sistematikos“ (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)"Kauno Autobusai" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 23:04 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Sporto fėja - IV" (2008 spalio 24 d., penktadienis, 22:01 val.)Graži „Kauno Autobusai“ pergalė (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 23:26 val.)"Kauno Autobusai" be didesnių sunkumų įveikė "Servisa-ICT" (2009 kovo 16 d., pirmadienis, 23:21 val.)"Kauno Autobusai" svečiuose įveikė "Baltijos Baldų Grupė" ekipą (2009 sausio 16 d., penktadienis, 23:09 val.)"Kauno Autobusai" pasiekė lengvą pergalę (2009 kovo 03 d., antradienis, 22:05 val.)