SERVISA-ICT vs KAUNO AUTOBUSAI (92:95)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 27 d., Antradienis, 21:00 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

„Kauno autobusų“ pergalė po atkaklios kovos prieš „Servisa-ICT“

2009 sausio 28 d., Trečiadienis, 01:20 val., peržiūros: 4512

Šiandien (01.27) Šilduvos sporto salėje vyko „Įmonių + “ lygos rungtynės tarp „Servisa – ICT“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Kauno autobusų“. Po labai atkaklių rungtynių, tik pačioje jų pabaigoje išaiškinusių nugalėtoją, pergalę šventė „Kauno autobusai“ rezultatu 92-95.

Pirmasis kėlinys prasidėjo dviem taikliais šeimininkų komandos dvitaškiais, tačiau į juos „Kauno autobusai“ atsakė V. Čerkunovo dvitaškiu metimu ir A. Vilpišausko tritaškiu, kuris persvėrę rezultatą „Kauno autobusų“ naudai. Kėlinio viduryje labai taikliai atakavę krepšį iš toli „Servisa – ICT“ ir vėl įgyjo pranašumą, tačiau po sėkmingų E. Juškevičiaus atakų ir vėl priekyje buvo svečiai. Žaidimas bangavo, o pirmaujanti komanda keitėsi ir keitėsi, kol kėlinio gale išsiveržusius į priekį „Kauno autobusus“ tritaškiu metimu pavijo A.Šunskis ir pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis, rezultatu 25-25.

Antrasis ketvirtis kaip ir pirmasis buvo labai greitas. „Servisa – ICT“ krepšininkai labai greitais perdavimais radę laisvus žaidėjus jiems atiduodavo kamuolį, o šie pelnydavo taškus taikliais metimais iš toli. „Kauno autobusai“ taip pat puikiai žaidė tiek komandinį žaidimą, tiek ir komandos lyderiai savo individualiais prasiveržimais pelnė taškus. Sužaidę sėkmingą atkarpą 0-9, „Kauno autobusai“ įgyjo svaresnį pranašumą ir kėlinio viduryje pirmavo rezultatu 32-39. Panašus skirtumas išliko iki kėlinio galo , svečiams pavyko įgyti ir dviženklį skirtumą, o į didžiąją pertrauką komandos išėjo esant dešimties taškų „Kauno autobusų“ persvarai. Antrasis rungtynių kėlinys baigėsi rezultatu 47-57.

Po ilgosios pertraukos abi komandos atakavo labai netaikliai ir pora minučių nei viena nei kita komanda nepelnė taškų. Ši tyla baigėsi A. Šunskiui pataikius vieną baudų metimą iš dviejų. Mesdamas iš tryjų taškų zonos A.Vilpišauskas išprovokavo varžovo pražangą, tačiau iš tryjų baudos metimų pataikė tik du. Kėlinio viduryje po sėkmingų „Servisa – ICT“ kapitono – G. Sušinsko prasiveržimų ir realizuotų baudos metimų, bei A. Šunskio tritaškių aikštelės šeimininkai ir vėl pradėjo mažinti skirtumą. Kėlinys baigėsi „Kauno autobusam“ pirmaujant jau tik šešių taškų skirtumu, rezultatu 70-76.

Paskutinį kėlinį „Kauno autobusai“ pradėjo sėkmingiau ir susigražino dviženklį pranašumą 76-89 ir kai jau atrodė jog „Kauno autobusai“ be vargo susidoros ir iškovos užtikrintą pergalę, pasipylė „Servisa – ICT“ taiklūs metimai. Šiame spurte labiausiai pasižymėjo M. Sančiulis ir I.Plečkaitis, kurie taip reikalingu metu pelnę po du tritaškius metimus priartėjo prie savo varžovų per minimalų vieno taško skirtumą. Prasidėjo paskutinė rungtynių minutė. Aikštelėje virė aistros ir emocijos pylėsi pro kraštus, kai „Servisa – ICT“ atkovojo kamuolį ir turėjo galimybę persverti rezultatuą savo naudai, tačiau „Servisa – ICT“ puolime suklydo, betiko tik bauduoti priešininkus ir tikėtis netaiklių baudos metimų, tačiau prie baudų metimo linijos stojęs V.Čerkunovas pataikė abu baudos metimus. „Servisa – ICT“ dar turėjo penkias sekundes, tačiau paskutinė ataka buvo nesėkminga, priešininkų komandos kapitonas L.Drulia pavyzdingai apsigynė blokuodamas priešininko metimą ir su visa komanda šventė sunkiai iškovotą pergalę rezultatu 92-95.

Po rungtynių kalbintas A.Juodelis, džiaugėsi pergale ir gyrė priešininkų komanda kuri „labai gerai pataikė,puikiai gynėsi, tritaškius gerai pataikė, todėl jau po pirmo kėlinuko matėme, kad nebus lengvos rungtynės...norėčiau juos pagirti už gerą žaidimą“, sakė A.Juodelis. Savo komandos žaidimu treneris buvo patenkintas, tačiau komanda šiandieną nebuvo pilnos sudėties.

Tuo tarpu „Servisa – ICT“ nenoriai komentavo varžybas ir pagrindine pralaimėjimo priežastimi įvardino teisėjų sprendimą priešpaskutinėje atakoje, kai teisėjai traktavo klaidą, nes „Servisa – ICT“ nenorėjo sutikti su šiuo teisėjų sprendimu, kuris jiems atrodė neteisingas.

„Kauno Autobusai“ po nelengvos kovos įveikė „Sporto fėją & IV“ (2009 vasario 03 d., antradienis, 02:12 val.)„Kauno Autobusai“ nepasigailėjo „Sistematikos“ (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Lietuvos Dujos“ uždusino „Servisa-ICT“ (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 15:14 val.)Kauno „Autobusai“ atsilaikė prieš „Sporto fėjos“ stebuklus (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 23:31 val.)Graži „Kauno Autobusai“ pergalė (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 23:26 val.)"Šilduva" po nelengvos kovos palaužė "Servisa - ICT" (2009 balandžio 08 d., trečiadienis, 22:54 val.)"Araušos" komandai sirgaliai nepadėjo iškovoti pergalės prieš "Servisa - ICT" (2009 kovo 27 d., penktadienis, 21:36 val.)"Kauno Autobusai" be didesnių sunkumų įveikė "Servisa-ICT" (2009 kovo 16 d., pirmadienis, 23:21 val.)"Kauno autobusai" po sunkios kovos įveikė "Trys medžiai" ekipą (VIDEO) (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 23:54 val.)"Kauno autobusai" nesunkiai perkopė ketvirtfinalio laiptelį (2009 kovo 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)