BALTIJOS BALDŲ GRUPĖ vs VĖJŲ LINIJA (79:55)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 24 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

"Baltijos baldų grupė" nesunkiai įveikė "Vėjų liniją"

2008 spalio 24 d., Penktadienis, 21:45 val., peržiūros: 4850

Šiandien (10-24) "Drobės" sporto salėje buvo sužaistos "Įmonių+" lygos "B" pogrupio varžybos. Jose susitiko "Baltijos baldų grupė" (šeimininkai) ir "Vėjų linija" (svečiai) ekipos. Aikštelės šeimininkai nuo pat pirmojo kėlinio laikė iniciatyvą savo rankose ir varžovams nepalikdami jokių vilčių, iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 79-55.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius 4-is taškus iš ieilės, o varžovai atsakė tritaškiu. "Vėjų linijos" krepšininkai atrodė išsiblaškę ir dauguma jų metimų skriedavo pro šalį, o perdavimai komandos draugams kartais būdavo net labai netikslūs. Vis tik, apylygis rezultatas buvo iki kėlinio vidurio (9-8), kol "BBG" spurtavo 18-0 ir laimėjo kėlinį rezultatu 24-8.

Antrojo kėlinio metu svečiai jau nebestovėjo tarsi šaknis įleidę. Jie kovojo ir rinko taškus netgi gana sparčiai. Tačiau jie nelabai pasitikėdavo komandos draugais ir atakas bandydavo užbaigti patys vieni, kas kartais nebūdavo ne pati geriausia išeitis. "BBG" ir toliau žaisdami savuoju stiliumi atsiriekė savąją taškų dalį ir neleido priešininkams sumažinti prieš tai susikrauto pranašumo 45-26.

Po ilgosios pertraukos ekipų žaidimą ištiko nežinia ko įtakota krizė. Pasipylė klaidų kruša, o taškus pavykdavo pelnyt i tik po didžiulių pastangų. "Baltijos baldų grupės" krepšininkai net pradėjo mėtyti iš toli, tikėdamiesi greičiausiu būdų pataisyti padėtį, bet tai daryti jiems visai nesisekė (1/7 tritaškis). "Vėjų linija" šiek tiek sumažino turėtą deficitą, bet intrigos varžyboms daug nesuteikė, kėlinys baigėsi rezultatu 56-42.

Rungtynių pabaigoje tęsėsi chaosas, kuomet komandos tik be reikalo bėgiodavo nuo krepšio link krepšio, nes taškų pelnyti vis vien nepavykdavo. Tačiau šią bėda pirmieji išsprendė aikštės šeimininkai. Jie išnaudojo sutrikusius varžovus ir perėmę net 9-is kamuolius per kėlinį pelnė daug lengvų ir greitų taškų. Svečiams sunkiai sekėsi suregzti pilnavertę ataką ir pasibaigus dvikovos laikui jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 79-55.

"Baltijos baldų grupės" ekipoje daugiausiai pasižymėjo M.Kandrotas – 33 taškai (6 atk. kam.) ir surinkti net 43 naudingumo balai.

"Vėjų linijos" gretose išsiskyrė V.Vaškevičius – 13 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

"Servisa - ICT" įveikė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 18 d., antradienis, 22:39 val.)"Sistematika" tik po pratesimo įveikė "Vėjų Liniją" (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)"Sistematika" nugalėjo "Vėjų liniją" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 13:17 val.)"Baltijos Baldų Grupė" nesugebėjo baigti rungtynių (2008 lapkričio 18 d., antradienis, 22:58 val.)"Elektro montuotojas" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją" (2009 sausio 14 d., trečiadienis, 21:38 val.)Lengva "Baltijos baldų grupės" pergalė (2008 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:38 val.)"Arauša" nesunkiai susidorojo su "Vėjų linija" (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)"Baltijos baldų grupė" iškovojo įtikinamą pergalę prieš "Mikrokodą" (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:36 val.)Sudėtinga "Baltijos baldų grupės" pergalė (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:24 val.)"Kauno energija" nupūtė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)