Remza & Langvila vs Alaina & Limobus (71:72)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 15 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Vytauto Čypo taiklus baudos metimas nulėmė „Alaina & Limobus“ komandos pergalę

2018 vasario 15 d., Ketvirtadienis, 22:40 val., peržiūros: 448

Vasario 15 dieną, 20:15 val., T. Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Alaina & Limobus“ (svečiai). Šį vakarą „Remza & Langvila“ savo salėje egzaminavo vos šešiese atvykusius „Alaina & Limobus“ žaidėjus. Rungtynės buvo vertos gero trilerio, abi komandos įtampą išlaikė iki pat finalinio švilpuko, bet ir tuomet nugalėtojas dar nebuvo aiškus. „Alaina & Limobus“ komandos žaidėjas V.Čypas gavo itin retą progą mesti baudos metimus jau pasibaigus pagrindiniam laikui. Nors pirmojo metimo metu žaidėjo ranka sudrebėjo, tačiau antru bandymu jis buvo tikslus ir būtent šis taiklus metimas nulėmė svečių pergalę 71:72 (20:16, 16:19, 18:19, 17:18).

Nors rungtynes geriau pradėjo „Remza & Langvila“ žaidėjai, kurie gana greitai nutolo, tačiau netrukus jų žaidimas puolime užsikirto, komanda pradėjo rinktis pražangas, o tuo pasinaudoję svečiai išlygino rezultatą. Nuo to momento žaidimas jau vyko taškas į tašką ir atkakli kova tęsėsi visą antrąjį kėlinuką. Iki pat ilgosios pertraukos vyko labai lygus ir kietas žaidimas, o po dviejų kėlinukų minimali persvara buvo „Remza & Langvila“ žaidėjų pusėje 36:35.

Antroje rungtynių dalyje „Alaina & Limobus“ atrodė, kad pagaliau pabėgo nuo varžovų, o skirtumas priartėjo prie 10 taškų ribos. Tačiau trumpas svečių suolelis neleido išlaikyti didelio tempo, o galiausiai ir pražangos padarė savo – „Alaina & Limobus“ liko be keitimų. Šeimininkai sugebėjo išlyginti žaidimą ir iki pat paskutinių akimirkų vyko labai lygus žaidimas. Likus žaisti 7 sekundes „Remza & Langvila“ žaidėjas A.Abromaitis pataikė dvitaškį metimą su pražanga, taip išlygindamas rezultatą. Vis tik bauda nebuvo tiksli, o per likusį laiką svečiai surengė itin greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė V.Čypas. Varžovai jo metimą sustabdė prasižengdami, kaip tik tuomet ir aidėjo finalinė sirena. Tad V.Čypas gavo itin retą progą mesti baudos metimus jau pasibaigus pagrindiniam laikui. Nors pirmojo metimo metu žaidėjo ranka sudrebėjo, tačiau antru bandymu jis buvo tikslus ir būtent šis taiklus metimas nulėmė svečių pergalę 71:72.

Vytautas Čypas („Alaina & Limobus“):

„nesureikšminu paskutinių metimų, buvo nervingos rungtynės, nuovargis padarė savo, komanda nesusirinko pilnos sudėties, bet sužaidėme geras varžybas“.

Nuostabi rungtynių pradžia nulėmė „SD Ranga“ komandos pergalę (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:41 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)Nepilna sudėtimi žaidusi „Plastena“ įveikė „Alaina & Limobus“ (85:63) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 00:02 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 00:41 val.)„Pastolinio“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (52:47) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)„Alaina & Limobus“ neprilygo „Lietuvos geležinkeliams“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 00:18 val.)„Alaina & Limobus“ nepavyko pasipriešinti „Vilmista“ komandai (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:01 val.)