Kauno technologijos universitetas vs Hidraulinės sistemos (64:71)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

KTU duobė ketvirtojo kėlinio pradžioje leido triumfuoti „Hidraulinėms sistemoms“

2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 22:01 val., peržiūros: 761

Lapkričio 26-osios popietę Kauno technologijos universitete vyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių D pogrupio vidutiniokių akistata tarp Kauno technologijos universiteto darbuotojų bei „Hidraulinių sistemų“, kurioje trečiąją pergalę iškovojo svečių ekipa rezultatu 64:71 (18:18, 13:15, 19:19, 14:19).

Rungtynių pradžia „Hidraulinėms sistemoms“ prasidėjo ne itin sėkmingai. Neįpratę prie naujų aprangų, svečiai leido išsiveržti į priekį KTU ekipai. Nors pirmojo ketvirčio pabaigoje „Hidraulinėms sistemoms“ pavyko išlyginti rezultatą, o antrajame kėlinuke jį trumpam ir persverti, visgi didesnę ketvirčio dalį persvara buvo Kauno technologijos universiteto pusėje.

Trečiojo ketvirčio pradžią vėl geriau sužaidė „Hidraulinės sistemos“, įgyję trapią 5 taškų persvarą, tačiau antrojoje kėlinio pusėje užtikrinčiau sužaidę KTU krepšininkai, pirmavę didesnę dalį laiko ir tik paskutinėmis atakomis „Hidraulinės sistemos“ įgijo dviejų taškų persvarą – 50:52.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Kauno technologijos universiteto darbuotojus ištiko taškų badas ir oponentai tuo netruko pasinaudoti. „Hidraulinėms sistemoms“ pavyko įgyti dviženklę persvarą, o pranašumą pavyko išlaikyti iki pat finalinės rungtynių sirenos.

„Callcredit“ subyrėjo lemiamo ketvirčio metu ir aštuntfinalio starte pralaimėjo „Hidraulinėms sistemoms“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 22:42 val.)„Acme“ rungtynių pabaigoje išplešė pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ (83:80) (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 01:23 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.),,Callcredit" rungtynių pabaigoje įveikė ,,Hidraulinės sistemos" (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:02 val.)Svarbiais momentais pakritę tritaškiai leido „Slepikas Motorsport“ ekipai įveikti „Hidraulines sistemas“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)Antra sudėtimi žaidę „Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Hipocredit.lt“ pirmose pusfinalio rungtynėse tiesiog nušlavė „Hidraulines sistemas“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)