Remza & Langvila vs Rimo & Patikima linija (67:61)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Nerezultatyviose varžybose „Remza & Langvila“ šventė pergalę prieš „Rimo & Patikima Linija“

2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 23:15 val., peržiūros: 1354

Sausio 19 dieną, T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Rimo & Patikima Linija“ ekipos. Visas rungtynes abi komandos žaidė taškas į tašką - 37 rungtynių minutę šeimininkai pradėjo išnaudoti pranašumą po krepšiu, kuris leido iškovoti pergalę prieš „Rimo & Patikima Linija“. „Remza & Langvila“ laimėjo šias rungtynes rezultatu (67 – 61).

Nuo pačios pirmos minutės abi komandos žaidė taškas į tašką ir nė viena komanda neleido atitrūkti kiek toliau nuo savo varžovų. Komandos kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro. Kėlinio pabaigoje komandos ir toliau žaide lygiai (17 – 17).

Antrasis kėlinukas visiškai nusvėrė svarstykles į šeimininkų pusę. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio „Remza & Langvila“ komanda įgijo 7 taškų persvarą. Artėjant antrajam kėliniui prie pabaigos svečiai spurtavo ir prieš ilgąją pertrauką atsilikinėjo tik 2 taškais (33 – 31).

Po ilgosios pertraukos aikštelėje toliau dominavo šeimininkai. Sužaidus 22 minutes jie pirmavo 6 taškų persvara. Ir toliau puikiai dirbdami gynyboje ir gerai puldami jie tik tolo nuo savo varžovų. Svečiai paprašė minutės pertraukėlės ir sugrįžę po jos atrodė visai kitaip. Jie padarė spurtą ir sužaidus daugiau nei pusę trečiojo kėlinio jau rezultatas buvo lygus (36 – 36). Sužaidus tris kėlinius rezultatas išliko lygus (46 – 46).

Paskutinis kėlinys buvo įtemptas abi komandos žaidė taškas į tašką ir neleido nei vienai komandai atitrūkti ir įgyti didesnio pranašumo. Keturis kartus per ketvirtą kėlinį rezultatas buvo lygus, o tai parodo, kad šiandien iki paskunių minučių nebuvo aišku, kuri komanda pasieks pergalę. Likus žaisti mažiau nei 2 minutes iki rungtynių pabaigos šeimininkai pataikė keletą svarbių metimų, kurie ir atnešė pergalę. Šios rungtynės baigėsi šeimininkų pergale rezultatu (67 – 61).

Remza & Langvila: Raimondas Baliūnas 15 tšk. (14 atk. kam.), Tadas Dudzevičius 12 tšk. (18 atk. kam.), Darius Dzimidavičius 11 tšk., Mindaugas Mingėla 7 tšk. (3 rezult. perd.).

„Rimo & Patikima Linija“: Linas Ratautas 16 tšk. (12 atk. kam.), Jonas Navackas 15 tšk., Ernestas Eičas 12 tšk. (4 rezult. perd. 5 perimt. kam.), Marius Rudžionis 11 tšk.

„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:06 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:19 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)Iššvaistę solidžią persvarą „Remza & Langvila“ krito prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:42 val.)Net 18 taškų deficitą per kėlinį panaikinę „Best 4 You“ išplėšė pratęsimą ir palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:37 val.)Aštuntfinalį „Remza & Langvila“ pradėjo pergalingai (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:54 val.)„Remza & Langvila“ pasiekė antrąją pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:06 val.)Trečiajame kėlinuke spurtavusi „Remza & Langvila“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)