Rimo & Patikima linija vs ASS & Endress + Hauser (64:81)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 21:02 val., peržiūros: 1222

Sekmadienį Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Rimo & Patikima linija“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „ASS & Endress + Hauser“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyto savo pranašumo. Vis dėlto, pirmieji keletą sėkmingų atakų surengė šeimininkai, kurie įgijo 5 taškų pranašumą ( 10:5). „ASS & Endress + Hauser“ pavyko susitvarkyti su gynyba ir minutė po minutės ėmė lipti varžovams ant kulnų ( 12:10). Kėlinuko pabaigoje svečiai toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir persvėrė rezultatą į savas rankas – 18:19.

Antrame kėlinyje svečiai visa galva buvo pranašesni puolime ir per keletą minučių padidino atotrūkį iki dviženklio (21:32). „Rimo & Patikima linija“ ekipai toliau sunkiai sekėsi stabdyti greitas varžovų atakas, kur treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 29:45). Per likusią minutę laiko „ASS & Endress + Hauser“ sugebėjo užpulti keletą greitų atakų , kur pranašumas išaugo iki 20 taškų – 29:49.

Po ilgosios pertraukos „Rimo & Patikima linija“ pradėjo įjungę aukštesnę pavarą ir ėmė mažinti skirtumą ( 38:54). Po minutės pertraukėlės „ASS & Endress + Hauser“ greitai atstatė turėtą pranašumą, tačiau likus žaisti apie tris minutes šeimininkai suaktyvino puolimą, kur mažino atotrūkį. Visgi, per likusią minutę svečiai greitomis atakomis atstatė pranašumą – 53:70.

Ketvirtame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko įrodyti pranašumo ir toliau ekipas skyrė 18 taškų ( 58:76). Šeimininkams pavyko surengti keletą rezultatyvių atakų ( 62:76). Svečiai turėjo puikią galimybę dar labiau padidinti pranašumą, tačiau sunkiai sekėsi realizuoti baudos metimus. Rungtynių pabaigoje „ASS & Endress + Hauser“ išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 64:81.

Rimo & Patikima linija: Linas Ratautas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Rytis Karauskas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Arvydas Rudžianskas – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

ASS & Endress + Hauser: Liudas Kurtinaitis – 24 tšk. (7 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Gaubys – 17 tšk. (11 atk. kam.), Giedrius Prabulis – 13 tšk.

„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą. (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)„ASS & Endress + Hauser“ tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:16 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:19 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)Nerezultatyviose varžybose „Remza & Langvila“ šventė pergalę prieš „Rimo & Patikima Linija“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:06 val.)„Enersteną“ įveikę „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmą pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:50 val.)Net 18 taškų deficitą per kėlinį panaikinę „Best 4 You“ išplėšė pratęsimą ir palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:37 val.)