Celsis vs Vėjų linija & Garliavos duona (66:59)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 04 d., Antradienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Celsis lygioje kovoje privertė pasiduoti Vėjų linija & Garliavos duona

2017 balandžio 04 d., Antradienis, 21:30 val., peržiūros: 1266

Garlaivos Jonučių progimnazijos sporto salėje šį antradienio vakarą jėgas aiškinosi Įmonių lygos komandos Celsis priėmė Vėjų linija & Garliavos duona. Rungtynių pradžia šeimininkams klostėsi itin sunkiai, daugybė netikslių metimų ir niekaip neišsijudinantis puolimas niekaip neleido pagalvoti apie išsiveržimą į priekį. Kėlinio pabaigoje taiklūs A.Raila tritaškis bei M.Daunoravičius dvitaškis didino svečių pranašumą iki 19:11. Iki antro kėlinio vidurio svečiai vis dar buvo priekyje, tačiau reikalus ir puolimą smarkiai pagerino keletas J.Svirka taiklių metimų. Rezultatas dėka geros gynybos greitai ištirpo o po 20-ies minučių šeimininkai netgi įgijo 6 taškų pranašumą 30:24.

Antroje rungtynių pusėje prabilo Celsis lyderis I.Krukonis kurio pastangomis šeimininkai greitai įgijo dviženklį pranašumą 43:31, situacija nesikeitė iki pat kėlinio galo po kurio 54:40 pirmavo Celsis. Ketvirtasis kėlinys ramiai vyko iki pat 8-osios minutės, kai po A.Raila dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 8 taškų žymos. Tačiau intrigai sukurti pritrūko laiko ir šalto proto. Rungtynes rezultatu 66:59 laimėjo šeimininkai Celsis vyrai.

Celsis: Julius Svirka – 19 tšk. (12 atk. kam.), Ignas Krukonis – 15 tšk. (9 rezult. perd.), Mantas Valatkevičius – 12 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 19 tšk., Vytautas Vaškevičius – 14 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Daunoravičius – 11 tšk.

„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)Gėlių bankas neatlaikė Vėjų linija & Garliavos duona mesto iššūkio (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:15 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Omega apgynė savo sienas prieš Vėjų Linija&Garliavos Duona (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)Trečiajame ketvirtyje atitrūkusi „Omega“ pranoko „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:05 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)Sėkmingiau antrą pusę sužaidusi „Alaina & Limobus“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 21:05 val.)