Remza & Langvila vs ASS & Endress + Hauser (79:87)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„ASS & Endress + Hauser“ tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“

2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 23:16 val., peržiūros: 1244

Antradienį, gruodžio 13- ąją dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, H pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Remza & Langvila“, priėmė svečių „ASS & Endress + Hauser“ krepšininkus.

Rungtynių pradžioje komandiškai puolime žaidę „ASS & Endress + Hauser“ krepšininkai atitrūko nuo savo varžovų 5:11. Tačiau L.Baliūnas ir M.Mingėla puolime tempė komandą paskui save ir po gerai sužaistos atkarpos „Remza & Langvila“ krepšininkai prisivijo varžovus – 14:16. Iki pat pirmo kėlinuko pabaigos vyko įnirtinga kova, bet paskutinėmis atakomis geriau sužaidę svečiai išsaugojo persvarą savo rankose – 19:23.

Antrojoj kėlinuko pradžioje šeimininkai pelnė 4 taškus paeiliui ir išlygino rezultatą, o dar po poros minučių T.Galinauskas tritaškiu išvedė savo komandą į priekį – 26:25. Nors svečiai netrukus buvo susigrąžinę pirmaujančiųjų vaidmenį, tačiau juo neilgai pasidžiaugė. Antroje kėlinio pusėje solidžiau žaidę „Remza & Langvila“ turėjo 4 taškų persvarą (36:32). „ASS & Endress + Hauser“ krepšininkams iki kėlinio galo nepavyko pasivyti varžovų – 39:36.

Po ilgosios pertraukos svečiai prapliupo tolimais metimais ir per 3 minutes pataikę 4 tritaškius įgijo rekordinę 8 taškų persvarą – 47:55. Kurį laiką žaidimas aikštelėje išsilygino. Kėlinio pabaigoje po tritaškį pataikė Ž.Zakrasas ir T.Galinauskas ir iš svečių persvaros liko tik 4 taškai 61:65.

„Remza & Langvila“ ketvirtojo kėlinuko pradžioje pelnė 4 taškus paeiliui ir vėl išlygino rezultatą. Svečiai į tai atsakai pataikydami tritaškį, bet šeimininkai pagavo savo žaidimo „bangą“ ir po spurto 7:0 turėjo 4 taškų persvarą – 72:68. Tada ir vėl prabilo „ASS & Endress + Hauser“ toliašaudė artilerija – du tritaškius pataikė A.Šalaševičius, kartą iš toli sėkmingai atakavo L.Kurtinaitis. Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dviem minutės komandas skyrė jau 9 taškų „ASS & Endress + Hauser“ persvara. Per likusį laiką stebuklo nesukūrusiai „Remza & Langvila“ komandai teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu 79:87.

Po laimėtų rungtynių „ASS & Endress + Hauser“ komandos treneris A.Šalaševičius kalbėjo: „Šiandien susirinkome tik šešieše, tai galvojome, kad neužteks jėgų šioms rungtynėms. Juolab pas mus kelis žaidėjai jau brandesnio amžiaus, bet varžovų komandos amžius irgi panašus. Antroje susitikimo pusėje mums pakrito tolimi metai ir tai padėjo pasiekti pergalę šiandien.“

Remza & Langvila: Narūnas Čekaitis – 19 tšk. (18 atk. kam.), Žilvinas Zakrasas – 16 tšk., Tadas Galinauskas – 12 tšk., Raimondas Baliūnas – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.)

ASS & Endress + Hauser: Liudas Kurtinaitis – 31 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Giedrius Prabulis – 27 tšk. (8 išpr. praž.), Audrius Šalaševičius – 13 tšk.

„Coca Cola“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 02:04 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Langvila“ ekipą (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:38 val.)„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą. (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Vilmista“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Remza & Langvila“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:34 val.)Nervingose rungtynėse ASS & Endress + Hauser namų aikštėje pripažino Acme pranašumą (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Gėlių banko“ šešetukas įveikė „Remza & Langvila“ komandą (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)Po krepšiais karaliavusi „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 23:49 val.)