Acme vs Celsis (54:53)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 25 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„ACME“ permainingų rungtynių pabaigoje palaužė „Celsį“

2016 spalio 25 d., Antradienis, 21:48 val., peržiūros: 1227

Spalio 25 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME“ priemė svečius „Celsį“. „ACME“ buvo pralaimėję vieną kartą, o „Celsiiui“ šios rungtynės buvo pirmos.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes vieno taško persvarą turėjo „ACME“ (6:5). Vėliau šeimininkai pelnė dar aštuonis taškus be atsako (14:5). Įgytą pranašumą „ACME“ išsaugojo iki kėlinio pabaigos.

Antro kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Celsis“, kuriam pavyko sumažinti varžovų pranašumą iki penkių taškų (22:17). Šeštą minutę komandas skyrė septyni taškai (28:21). Visgi labiau atitrūkti varžovams „Celsis“ vėl neleido, varžovų persvarą sumažinęs iki trijų taškų (28:25). Paskutinėmis kėlinio minutėmis šeimininkų persvara padidėjo iki penkių taškų (32:27).

Trečio kėlinio pradžioje septynis taškus be atsako pelnė „Celsis“, po kurių svečiai buvo priekyje (32:34). trečią minutę pirmą tašką pelnė „ACME“, bet po jos dar net 13 taškų be atsako įmetė svečiai (33:47). Visgi septintą minutę „ACME“ pavyko sustabdyti varžovų puolimą ir sužaidus tris kėlinius komandas skyrė aštuoni taškai (39:47).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui pamažu taškus rinko „ACME“. Ketvirtą minutę komandas skyrė tik tris taškai (44:47). „ACME“ toliau vijosi varžovus, o likus kturioms minutėms rezultatas buvo lygus (47:47). Po „ACME“ minutės pertraukėlės pirmus taškus kėlinyje pelnė „Celsis“ (47:49). Netrukus „ACME“ atsakė taikliu tolimu metimu (50:49). Nors „Celsis“ dar spėjo susigrąžinti persvarą, bet du taiklūs „ACME“ dvitaškiai padėjo jiems iškovoti pirmą prgalę sezone (54:53)!

„ACME“ treneris R. Vanagas: „Manau įtakos pergalei turėjo tai, kad mūsų buvo daugiau. Šiandien komandoje turėjome 11 žaidėjų. Darėme nemažai keitimų, klaidų buvo mūsų daugiau, bet manau turėjome daugiau energijos ir tai padėjo pasiekti pergalę. Mums pasisekė, kad varžovai prieš paskutinę ataką savo nepaėmė minutės pertraukėlės. „50 ant 50“ viskas buvo..“ Paklaustas, kaip jaučiasi po pirmos pergalės, treneris atsakė: „Rūbinėj dar pažiūrėsim… :)“

Acme: Ignas Plečkaitis – 20 tšk. (8 išpr. praž.), Darius Arlauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Bendikas – 5 tšk.

Celsis: Ignas Krukonis – 24 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Gediminas Pečkaitis – 12 tšk., Žilvinas Balynas – 5 tšk. (12 atk. kam.)

„Kesko Senukai“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Celsiu“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:11 val.)„Celsis“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukų“ komandą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:54 val.)„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)„ACME“ įveikė „Omegą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Acme“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Best 4 You“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Ryterna“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:53 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:47 val.)Rungtynių pabaigoje „Acme“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:10 val.)„Artstone“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:45 val.)