Kauno technologijos universitetas vs Alaina & Limobus (59:48)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„KTU“ turėjo vargo prieš „Alaina & Limobus“

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 23:29 val., peržiūros: 1209

Sekmadienį, lapkričio 20 dieną, KTU sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „KTU“ bei svečių „Alaina & Limobus“. Pirmoje rungtynių pusėje tiesiog dominavo aikštelės šeimininkai. Patys žaidė ne itin rezultatyviai, tačiau gynyboje jie dirbo puikiai ir tai leido jiems turėti jau triuškiantį pranašumą po dviejų kėlinių. Visgi, trečiąjį kėlinį kur kas geriau sužaidė svečių ekipa ir nuo to laiko, iki pat rungtynių pabaigos tampė nervus „KTU“ komandai.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pirmieji pelnė šešis taškus be atsako. Tuomet savo taškų kraitį atidarė ir „Alaina & Limobus“ ekipa. Vėliau komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o likus žaisti pusę kėlinio, komandas skyrė penki taškai. Visgi, per likusį kėlinuko laiką komandoms sunkiai sekėsi pataikyti į krepšį ir komandos bendrai sudėjus tepelnė vos keturis taškus, bet tai leido „KTU“ ekipai po pirmųjų dešimties minučių pirmauti, rezultatu 13:6. Antrajame kėlinyje šeimininkai pradėjo demonstruoti kur kas geresnį žaidimą puolime. Jie kėlinuką pradėjo 13:0 spurtu bei įgijo jau triuškinantį pranašumą. Sužaidus beveik šešias minutes, pirmuosius taškus šiame ketvirtyje pelnė ir svečių ekipa, o per likusį kėlinio laiką komandos žaidė gan apylygiai, tad skirtumas per daug ir nepakito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:14.

Trečiajame kėlinyje komandos susikeitė vaidmenimis ir šio kėlinio metu „KTU“ ekipa strigo varžovų gynyboje. Tuo kaip mat pasinaudojo „Alaina & Limobus“ ekipa, kuri kėlinį pradėjo spurtu 19:3 ir staiga sugrįžo į šias rungtynes. Po tokio šalto dušo atsigavę aikštelės šeimininkai arčiau savo varžovų neprisileido ir ketvirčio pabaigą sužaidė kiek užtikrinčiau bei šiek tiek padidino savo pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 43:35. Ketvirtąjį kėlinį „KTU“ pradėjo laimėdami atkarpą 7:2 bei susigrąžino dviženklį pranašumą. Visgi, „Alaina & Limobus“ ekipa nesudėjo visų savo ginklų bei patys laimėjo atkarpą 9:1, taip vėl sumažindami atsilikimą iki penkių taškų. Likus žaisti minutę, komandas skyrė tie patys penki taškai, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje paspaudę savo varžovus, aikštelės šeimininkai pelnė kelis greitus taškus, kurie leido jiems užsitikrinti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 59:48.

A. Sukovas („KTU“):
„Po dviejų kėlinių laiminėjom apie 20 taškų ir žaidėjai turbūt atsipalaidavo. Galvojo, kad bus lengva. Bet varžovai nustebino, pradėjo greitai žaisti, bėgo į greitas atakas, o mes kažkaip tai sustingę išėjom po didžiosios pertraukos ir iškovojom tą svarbią pergalę, o tai ir svarbiausia“.

Kauno technologijos universitetas: Laurynas Andriuškevičius – 15 tšk., Vytautas Pliauga – 9 tšk. (5 rezult. perd.), Antanas Kilas – 8 tšk.

Alaina & Limobus: Vytautas Čypas – 12 tšk., Saulius Grėbliauskas – 8 tšk., Vytautas Jakelis – 7 tšk.

„KTU“ neturėjo vargo su „Enerstena“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Enerstena“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Acme“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Alaina & Limobus“ ekipos (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:18 val.)„KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo prieš savo varžovus (2016 lapkričio 01 d., antradienis, 00:12 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Automokykla.lt“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)