Coca Cola vs Vėjų linija & Garliavos duona (60:64)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vėjų linija & Garliavos duona“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Coca cola“ ekipą.

2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 00:17 val., peržiūros: 1483

Sekmadienį, lapkričio 20 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Coca cola" ir svečiuose žaidę "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (12:18). Antrasis kėlinys kiek geriau susiklostė "Coca cola" ekipai, kuriai pavyko priartėti prie varžovų iki 2 taškų - (32:34). Trečiame kėlinyje sužaidė lygiai – (47:49). Ketvirtame kėlinyje svečiai išlaikė turėtą minimalią persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (60:64).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipos pelnytais 4 taškais iš eilės, vėliau sekė pirmieji 2 "Coca cola" ekipos taškai, po kurių sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (2:4). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus rezultatas tarp komandų buvo lygus – (6:6). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (12:18).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo svečių komandai, kuriai sužaidus apie 2 minutes pavyko pirmą kartą rungtynėse atitrūkti iki dviženklio taškų skaičiaus – (12:22). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 10 taškų – (18:28). Antroje kėlinio dalyje "Coca cola" ekipai pavyko surengti spurtą – (14:6), po kurio komandas skyrė tik 2 taškai – (32:34).

Trečiasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo "Coca cola" ekipai, kuriai sužaidus pirmas 2 minutes pavyko pirmą kartą rungtynėse persverti rezultatą savo naudai – (37:36). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus vėl priekyje minimalia persvara buvo "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipa – (42:43). Antroje kėlinio dalyje komandos toliau žaidė taškas į tašką ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (47:49).

Ketvirtą kėlinį "Vėjų linija & Garliavos duona" pavyko pradėti surengus kuklų 2 minučių spurtą – (2:6), po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki 6 taškų – (49:55). Sužaidus dar 3 kėlinio minutes šeimininkams pavyko vėl persverti rezultatą savo naudai – (60:58). Visgi per likusį laiką šeimininkai leido svečiams pelnyti dar 4 taškus, patys nepelnė nė taško ir rungtynės baigėsi rezultatu – (60:64).

Coca Cola: Tomas Gudas – 29 tšk. (6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Lukas Pilipavičius – 12 tšk. (20 atk. kam.), Vytautas Stočkus – 7 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 29 tšk. (6 išpr. praž.), Vytautas Vaškevičius – 23 tšk. (18 atk. kam.), Mantas Daunoravičius – 5 tšk.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ paskutinėmis sekundėmis privertė pasiduoti „Coca cola“ ekipą. (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:28 val.)„Gėlių bankas“ po permainingos kovos įveikė „Coca Cola“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Gėlių banką“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda nepaliko vilčių „Gėlių bankas“ ekipai ir išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)